Letní období se blíží a vy určitě plánujete dovolenou v zahraničí, nebo v příjemném prostředí, kde si společně se svými přáteli odpočinete od každodenního stresu a napětí. Nepodceňujte však výbavu a prohlédněte si následující tipy, se kterými budete  mít rozhodně kontrolu nad situací. Rozhodně nechcete ztrácet čas, peníze a energii, tak čtěte dál!…

1. Šalvěj chrání proti komárům

Tato rada je naprosto ideální pro ty, kteří mají rádi pěší turistiku. Vše, co musíte udělat, je hodit svázané šalvějové listy do ohně a komáři vám dají pokoj.

2. Uschování krému do pouzdra pro kontaktní čočky

Dokonce i když nechcete nosit kontaktní čočky, můžete si koupit užitečné pouzdro v každé lékárně za nízkou cenu. Zabere vám to v batohu málo místa a můžete si do něj vložit buď krém, nebo třeba zubní pastu.

3. Bobkový list, aby nedošlo k nevolnosti

Pokud máte pocit nevolnosti při cestování – bez ohledu na to, jestli je to letadlo, vlak nebo auto – bobkový list je perfektní řešení pro váš problém

4. krabička pro uložení šperků

Krabička je nejlepším obalem pro šperky. Zabírá minimální prostor a poskytuje maximální pohodlí: Vaše náhrdelníky, řetízky a náušnice budou přehledně organizovány.

5. Tic Tac box pro pinetky

6. Jak se vyhnout pomačkanému oblečení v kufru

Zapomeňte na skládání vašeho oblečení – tímto způsobem se totiž daleko rychleji zmuchlá. Stačí všechno v kufru zatočit do válce a případně jej přetáhnout gumovým páskem, aby se nerozbalil. Rozhodně doporučujeme!

7. Skrytí záložního klíče

Rozhodně doporučujeme uložit záložní klíč na bezpečné místo, kde ho nikdo nenajde. Místo toho abyste jej schovali pod podložku u dveří zvolte originálnější maskování.

8. CB rádio pro komunikaci

Pokud cestujete hlavně autem, můžete si koupit speciální rádio pro komunikaci s řidiči náklaďáků. Můžete si být jisti, že vám to pomůže v obtížné situaci, a budete vždy znát všechny potřebné informace o dopravě a výmolech.

9.  Bez špinavého nádobí a nástrojů – Alobal pomůže.

10. Popcorn v sáčku.

11. Udržujte své boty v čistotě pomocí parafínu

12. Chipsy pro rozpálení ohně jako základ

13. S jídlem vám nejlépe poradí kamioňáci

14. selfie s cizím

Pokud jste se rozhodli stopovat, vždy musíte udělat maximum pro své bezpečí. Pokud se dostanete do cizího auta a budete s řidičem mluvit o svých cestách, zálibách, nebo něčem jiném, měli byste si s ním udělat fotografii a poslat ji svým přátelům

15. Funkce OK Maps vás dovede Off-line.

16. Jak správně složit vaši bundu do zavazadla.

17. Nezapomeňte na deodorant, pomůže před komáry.

18. Antistatické utěrky do kurfu – stále svěží.

19. Zvolte si jídlo v letadle dle vaši chuti!

20. Nálepka „křehké“ na vašem zavazadle.

Pracovníci letiště manipulují se zavazadly disponující nálepkou „křehké“ opravdu pečlivě. Můžete požádat o nálepku na recepci (odbavení) a nebudete se muset starat o bezpečnost vašeho zavazadla.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.