Někdy není snadné poznat, že s vámi muž flirtuje. Když už začnete mít pocit, že se mu skutečně líbíte, začne se k vám chovat chladně, nebo vysílá zmatené signály. Je skutečně těžké být si jistá tím, že s vámi muž flirtuje, protože někteří muži se chovají mile, jiní vás zase budou ignorovat a někteří se dokonce mohou chovat i trochu zle. Existuje ovšem několik jasných signálů, podle kterých poznáte, že s vámi muž skutečně flirtuje. Pokud chcete zjistit, co si o vás myslí, v tomto článku se dozvíte, jak na to.

Všímejte si toho, jak se chová v přítomnosti ostatních žen. Pokud flirtuje pouze s vámi, pravděpodobně to znamená, že se mu na vás něco líbí. Pokud ale flirtuje i se všemi ostatními dívkami, může to znamenat, že má od přírody sklony k flirtování, nebo je jednoduše charismatický a okouzlující. Až s ním příště budete trávit čas, všímejte si toho, jak se chová k ostatním ženám a jak s nimi mluví. Pokud se k nim chová tak jako k vám, nemůžete si být jistá tím, že s vámi flirtuje.

Zjistěte, zda je flirtování součástí jeho práce. Pokud tento muž pracuje jako barman nebo číšník, součástí jeho práce je flirtování se zákaznicemi. Neměla byste klást příliš velký důraz na to, jak se chová, když je zrovna v práci a měla byste se zaměřit spíše na to, jak se k vám chová v době, kdy má volno. Díky tomu mnohem lépe poznáte, zda se mu skutečně líbíte. Na druhou stranu pokud pracuje v profesionálnějším prostředí, je možné, že s vámi nebude flirtovat i když se mu líbíte, protože se nebude chtít dostat do problémů na pracovišti a stavit sebe i vás do nepříjemné situace.

Všímejte si toho, zda se vás dotýká. Pokud se mu líbíte, bude si co nejčastěji hledat důvody, aby se vás mohl dotýkat, protože se k vám bude chtít dostat blíž. Je možné, že se vás bude chtít dotýkat například když vám bude podávat tužku, nebo si k vám bude sedat blízko, aby se vás mohl dotýkat kolenem. Pokud máte pocit, že si stále hledá důvody, aby se vás mohl dotýkat, pravděpodobně s vámi skutečně flirtuje.

Všímejte si toho, zda se směje vašim vtipům. Je možné, že jste přirozeně vtipná, ale pokud si muž myslí, že jste vtipnější, než ve skutečnosti jste, flirtuje s vámi. Pokud se mu líbíte, bude se smát všemu, co řeknete, i když to podle vás nebude zrovna vtipné. Pokud se nahlas směje vašim vtipům, nebo se nervózně usmívá, když mluvíte o tom, co jste měla k obědu, dělá to pravděpodobně proto, že s vámi chce flirtovat. Pravděpodobně se usmívá jen proto, že je rád, že s vámi může trávit čas.

Všímejte si toho, zda se k vám chová jako gentleman. Přestože jsou někteří muži od přírody galantní, pokud se muži líbíte, bude vám chtít otvírat dveře, bude vás usazovat do židle a oblékat do kabátu. Když spolu půjdete po chodníku, půjde na straně silnice, aby vás „ochránil“ před auty. Všímejte si, zda se takto chová i v přítomnosti ostatních dívek – pokud se chová jako gentleman pouze s vámi, budete mít jistotu, že s vámi flirtuje.

 

Zdroj informací: Wikihow

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.