Ať už žiješ v páru, v trojúhelníku, nebo prostě single, máme pro tebe pár tipů, jak dát tomu západnímu kapitalistickýmu svátku tu správnou jiskru. Tenisky ti totiž můžou pomoct nejen ve sladění se s polovičkou, ale můžou ti pomoct nějakou tu polovičku vůbec sehnat! V případě, že jsi single a libuješ si v tom, můžou ti tenisky pomoct tenhle fajn stav zachovat!

Pro hetero dvojice

Naštěstí jsou modely jako Vans Authentic, které se vyrábí jak v pánských, tak dámských velikostech, takže se můžete skvěle sladit. Ale nehroťte to zas příliš, ať nevypadáte jak sourozenci, protože mezi těma jsou intimní vztahy trochu nic moc.

11357830_1002506346434930_1418368883_n

Pro homo dvojice

Kvůli registrovanýmu partnerství musíš oběhnout pár úřadů a není nic horšího, než když budeš krom pohledů konzervativních úřednic muset trpět ještě obrovský fronty. Naštěstí existujou tenisky s kovovou špičkou, takže když budeš dobře mířit, můžeš se ve frontě posouvat rychleji než ostatní.

54ca5c85654f6_-_work-boots-08-0212-dePro single kluky, co chtějí zůstat single

Pokud si ve svým single stavu libuješ, zřejmě hledáš cestu, jak ho zachovat. Asi nejlepším receptem je pořízení tenisek s názvem adidas Kobe II, protože to je univerzální odpuzovač všeho, co má alespoň minimální smysl pro estetiku. Jsou tak škaredý, že to pomocí echolokace musí poznat i netopýr.

04_adidaskobe2

Pro single holky, co chtějí zůstat single

Tady je to řešení naprosto zřejmý. Je otázkou, proč pořád tolik slečen užívá hormonální antikoncepci, když vynalezli inženýři z firmy Crocs něco mnohem lepšího. Tahle antikoncepce není jen hormonální, ale celková.

df210b56e50afff5db60b19f66b5dad5

Pro ty, co stále ještě hledají

V případě, že si libuješ v teniskách a chceš najít partnera se stejnou zálibou, musí být všem při pohledu na tebe hned jasný, že tenisky jsou tvůj život. Na to nestačí sběratelský tenisky na nohách, potřebuješ teniskovej ohoz.

F7Y0KHVFM7WGVNG.MEDIUM

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.