8 světových rekordů, které se dají překonat.

Na všechny rekordy nemusíte mít dvakrát talent. Mnoho rekordů se totiž dá překonat během pár hodin a my si dnes ukážeme, které to jsou.

Sestavení šachové soupravy v nejlepším čase. Ne každý umí hrát šachy, ale k tomuto rekordu je opravdu umět hrát nemusíte. Stačí vám jen znát, kde jaká figurka má stát a rekord máte v kapse. Tedy pokud překonáte Dalibora Jablanovica ze Srbska. Ten totiž drží rekord v čase 34,2 sekundy. Zkuste ho překonat.

Boty jako nejdelší řetěz. Ano slyšíte dobře. Z bot se vytvořit řetěz. Stačí vám postavit boty za sebe. Obvolejte kamarády a příbuzné, bude se stavět. K překonání rekordu budete muset vytvořit řetěz delší než je 1,65 mil. Tento rekord stvořila parta lidí v roce 2008.

Že obejmutí je jen chvilkové ? Mýlíte se. Světový rekord v nejdelším obejmutí je nyní 24 hodin a 33 minut. Proto vezměte za ruku koho máte právě po svém boku a můžete začít.
Světový rekord je nyní na 24 hodinách a 33 minutách. Najděte si parťáka, který s vámi v obětí vydrží víc jak den a máte to. Ovšem jak si odskočíte na toaletu je už věc druhá.

Vajíčka nejsou jen k jídlu. Zkuse za jednu minutu rozbít co nejvíce vajec jednou rukou. Jednomu Američanovi se povedlo rozbít 32 vajec v roce 2011. Doposud jeho rekord nikdo nepřekonal. Možná, že když si každé ráno budete dělat míchaná vajíčka, budete za chvíli mistři.

Ovšem pokud máte rádi pomeranče, můžete se pokusit o nový rekord. Stačí vám oloupat a sníst 3 pomeranče v co nejkratší dobu. Od roku 2011 je držitelem rekordu Američanka s časem 9,72 vteřiny. Rekord dosud nikdo nepřekonal. Ne proto, že by to bylo tak těžké, ale spíše proto, že nikdo netuší, že tento rekord existuje.

Jste milovníci televize? Pak se můžete pokusit překonat rekord v koukání na televizi. Takže se usaďte, vezměte si k sobě hodně popcornu a balení coca-coly. Protože když to vydržíte déle než 87 hodiny, budete novým rekordmanem.

Balonky. Známe je všichni. Jako malé děti jsem se vždycky pokoušeli nafouknout balonek tak, aby praskl. A jestli jste pořád z dětství nevyrostli, pokuste se překonat tento rekord. Když se vám podaří nafouknout balonek tak aby praskl za pod 13,62 vteřiny, máte to v kapse.

Ženy, myjete rády okna? V roce 2009 jeden Brit umyl stěrkou 3 standardní kancelářská okna za 9,14 vteřiny. Tak ženy, šup šup do práce.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.