Každodenní rutina funguje jako autopilot. Mnoho věcí děláme automaticky aniž bychom o nich přemýšleli. Společně se podíváme na 9 každodenních věcí, které děláme pořád špatně.

Uchopení volantu
Správné držení volantu vám mnohdy pomůže při autonehodě. Předejdete tak ošklivým zraněním. Nejlepší uchopení volantu je v poloze 9 a 3 hodiny. Častou chybou řidičů je, že objímají volant palci. Palce by neměly být strčeny do vnitřku volantu, ale měly, by směřovat ven. Je to jednoduché. Při autonehodě vás náraz vystřelí v před a vaše palce zaklíněné o volant se tedy zaručeně zlomí.

Poloha záchodového prkénka
Pokaždé, když splachujete WC, nezapomínejte na položit záchodové prkénko. Nechcete přece aby vaše dílo létalo z mísy ven.

Aplikace deodorantu
Nejméně vhodný čas na aplikaci deodorantu je hned ráno po vysprchování. Deodorant se dostává do vašich potních potrubí a ucpe je. Naopak nejlepším vhodným čase na aplikace je večer před spaním na suchou pokožku. Potní žlázy jsou totiž nejvíce aktivní ráno.

Kašel
Každý říká, že při kašli a kýchnutí máme použít ruku, kterou dáme před ústa. Viry se nejlépe rozšiřují dotykem. Pokud si kýchnete do dlaně jistě si neuvědomíte, že poté budete otevírat dveře nebo budete sahat na bankovky.

Čištění mixéru
Určitě to známe. Jak vyčistit ty špatně dostupná místa? Stačí jen nalít vodu do mixéru, přidat mycí prostředek do myčky a poté zapnout mixér.

Místo spaní
Spíte rádi na břiše? Pak se to nebude líbit vašemu žaludku ani zádům a páteři. Bolest zad může způsobit nepříjemný spánek a pocit únavy po celý den.

Klávesnice a její podpěrné nohy
Všichni je známe. Takové ty malé nožičky pod klávesnicí na vždy lákaly. Jenže pokud píšete na klávesnici delší dobu, začne vás zaručeně bolet zápěstí. Zápěstí je v nepřirozené poloze.

Zavěšení kalhot
Odkládáte kalhoty na ramínko? Divíte se, že ráno jsou kalhoty zmuchlané v kolenou? Tento problém můžete vyřešit obyčejnou papírovou rolí od ubrousků.

Šněrování tkaniček
Rozvazují se vám často tkaničky? Pokud ano, stačí jen tkaničky prostrčit v poslední díře u kotníků z vnitřku ven. Problém je vyřešen.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.