Ani to, že jsou kosmetické a kadeřnické salony nyní zavřené, nemusí znamenat, že o sebe nemůžete pečovat. Pokud jste závislé na dlouhých řasách a krásně upraveném výrazném obočí, nezoufejte. Vytvořte si s několika pomocníky domácí salon krásy. V současné době navíc trávíme většinu času doma, a to je ta skvělá příležitost, jak si styling obočí a řas pěkně v klidu natrénovat.

 

Obočí zvládnete nabarvit doma

S novou řadou barev BeautyLashPower-Brow zvládnete domácí barvení sama a docílíte výsledku, který je jinak běžný pouze u profesionálních barev používaných v kosmetických a kadeřnických salonech. Barva vydrží několik týdnů, nerozmazává se, je odolná vůči vodě, a přitom působí naprosto přirozeně. Vybrat si můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědé nebo světle hnědé. Koupíte je nawww.beautylash.cz za 297 Kč.

 

Využijte času a nechte řasy růst

Času můžete také využít k proměně na mrkací panenku a vyzkoušet některé z populárních veganských sér na růst řas. Například to od značky BeautyLash je bohaté na rostlinné extrakty – obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu. Díky nim jsou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, první výsledky ale uvidíte už po čtyřech týdnech. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 697 Kč.

 

Rychle upravená i na home office

Trio v péči o krásné řasy a obočí můžete završit BeautyLash veganským styling gelem 3v1. Obsahuje účinné složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživí, zvlhčí a dodají jim lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Přes den obočí krásně zafixuje do požadovaného tvaru. Koupíte ho na www.beautylash.cz za 299 Kč.

+ Malá rozcvička proti vráskám a kruhům pod očima:

Cvičení prospívá nejen tělu, ale také obličeji – i tady máme svaly, které potřebují trénovat, aby neochabovaly. Věděli jste, že na hlavě a na krku máme celkem 57 svalů?

„I ty potřebují pravidelně povzbudit, zvýšit přísun kyslíku a zaktivovat lymfu. Pokud zapojíme správné skupiny svalů a budeme je cvičit pravidelně, dokážeme zmírnit vrásky, které vznikají z toho, že jsou některé svaly (například na čele, kolem očí, úst…) v neustálé kontrakci, jako je mračení či mhouření očí. Správnou obličejovou gymnastikou dokážeme tyto zlozvyky ovládat a minimalizovat,“ shodují se odbornice, které přispívají svými radami na blog o kráse a kosmetice www.pohodarky.cz

5 vyzkoušených cviků proti vráskám a kruhům pod očima:

  1. Začněte celým obličejem: Protáhněte ho do všech stran, vytřeštěte oči, a co nejvíce vyplázněte jazyk. Efekt bude lepší, když uděláte dlouhé „áááááá“.
  2. Tři prsty umístěte k vnějšímu očnímu koutku. Kůži tady táhněte jemně ke spánkům a pomalu zavírejte a otevírejte oči. Několikrát opakujte.
  3. Dejte si ukazováčky nad obočí a pomalu je tlačte dolů, přičemž obočí tlačíte nahoru. Vždy vydržte několik vteřin a pak opakujte.
  4. Ukazováček položte nad obočí, a to vytahujte nahoru, přičemž pomalu zavírejte a otevírejte oko pod ním. Několikrát zopakujte a pak přejděte na druhé obočí a oko.

5. Pomalu, ale maximálně do široka otevřete oči, vykulte je a počítejte do tří. Oči zavřete a stiskněte je co nejvíce, jakoby dovnitř. Opakujte několikrát v maximálních polohách

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.