Co o vás vypovídá vaše obuv?

Šaty dělají člověka. Jak známé pořekadlo. I boty o vás ledacos prozradí. O člověku boty poví například jakou má povahu nebo vlastnosti, ale i jaký styl oblékání dotyčný má.

Sportovní obuv

Sportovní obuv si oblékají lidé, kteří jsou emocionálně stabilní. Tito lidé nemají sklony k depresím nebo úzkostem a závislostem. Kotníkovou sportovní obuv pak nosí zejména introverti, kteří jsou spolehliví, svědomití a milí. Ten, kdo si potrpí na sportovní obuv si také potrpí na pohodlí ve svém životě.

Lakýrky                         

Pokud potkáme někoho s lakýrkami, dotyčný si nejspíše libuje v luxusu. Tento typ člověka musí mít ve svém životě vše v pořádku. Okolí tyto osoby vnímá jako puntičkáře. Nebudeme si nic nalhávat. Starat se o lakované boty není jednoduché.

Tenisky

Máte rádi tenisky? Pak patříte do té skupiny lidí, kteří mají rádi pohodlí. Jste pohodoví a v kolektivu oblíbení. Nebojíte se být sami sebou a nic vás nerozhodí. Tenisky o vás prozradí zejména váš velký smysl pro humor.

Vysoké kozačky

Tento typ bot si obouvají ženy, které nejsou v životě s něčím spokojené. To je důvod, proč své nohy ženy schovávají do bot. Ale zároveň se jedná o ženy, které jsou cílevědomé a praktické.

 

Vysoké podpatky

Ženy, které chtějí mít nad vším dohled a chtějí být nad věcí volí právě tento typ obuvi. Nenávidí, když je někdo svazuje a překáží jim ve svých cílech. Chtějí žít svůj život na plno. Tyto ženy proto volí mnoho atraktivních aktivit. Dobrodružství je pro ně výzvou.

Lodičky

Vyznavačky lodiček na nízkých podpatcích v žádném případě netrpí nedostatkem sebevědomí. Tyto ženy své okolí okouzlí. Jsou velmi společenské, a proto mají zpravidla bezproblémové přátelství i partnerské vztahy.

 

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.