Pozornost v podobě vína či šampaňského je poměrně standardní záležitostí. Takový dárek totiž můžete věnovat prakticky při jakékoliv příležitosti v průběhu celého roku. Ryzlink, nebo Sekt ze supermarketu splní svůj účel, nicméně úsměv na tváři obdarovaného většinou nevykouzlí. Občas musíte být při výběru více kreativní a zvolit originálnější řešení, které se ve výsledku zaručeně vyplatí. Pokud tedy v nejbližší době plánujete společně se svými přáteli oslavit narozeniny, chystáte se na firemní večírek, nebo chcete překvapit svoji drahou polovičku, pak je tento článek přesně pro vás! Čtěte dál…

Je lhostejné, zda vybíráte dárek pro přítelkyni, či pro manžela. Nejdůležitějším kritériem je v této situaci hlavně originalita, nikoliv cena, ani praktičnost. Jsme přesvědčeni o tom, že unikátní kombinace vín a módních nápojů značky Laurea Royal vyřeší všechna překvapení za vás. Je totiž správný čas ochutnat něco úplně nového, něco co je světovým trendem! Vyzkoušejte nový druh perlového vína na oslavách, svatbách a nebo jen tak doma. Vybírat můžete ze široké nabídky barev, přičemž každá z nich prezentuje jinou příchuť. Každý doušek vás okouzlí svou sametovou, bublinkově svůdnou sladkostí. Bližší informace o sortimentu můžete objevit pod tímto odkazem.

V krátkosti o značce Laurea:

Společnost Laurea je osobním snem dvou mladých kamarádů, který proměnili svou malou společnost na mezinárodní značku. Náš svět je unikátní kombinací vín a módních nápojů. Vizionářsky a inovativní duch vždy definoval značku, v každém místě, od baru, restaurací, pohostinnosti až po nové způsoby oslav.

Vybrali jsme pro vás celkem tři nejzajímavějších lahve, které vám mohou pomoci při výběru originálního dárku. Pokud by vám připadalo, že pouze láhev k oslavě narozenin nestačí, pak můžete využít dárkové kombinace s tzv. flower boxem. Jedná se o květy usazené do luxusních boxů, což patří v současném okamžiku mezi celosvětové hity. Překvapte svoji manželku, přítelkyni, maminku krásným flower boxem plný mýdlových růží za zvýhodněnou cenu. Na stránkách partnera můžete vybírat v kategoriích Magic Royal Wine, Blue With Silver, Gold Wine a Laurea Wine.

Royal Gold – Magic Wine

Už vás unavují klasická červená, růžová a bílá vína? Královský zlatý perlivý nápoj sametově svůdné vůně a chuti s magickou perletí. Nechte se okouzlit vůní a chutí toho nejlepšího muškátu a hrušek. Ideální pro nezapomenutelné akce, vynikající jako aperitiv, na svatební přípitek, zásnubní večírek, vhodný k dezertům, stejně tak jako pro přípravu koktejlů – nebo si jej jednoduše vychutnejte samotný. Jedinečně jedinečný! Royal Gold obsahuje 10,00% alkoholu a doporučujeme ho podávat chlazené s teplotou v rozmezí 6-10 °C. Mějte všechno pod kontrolou a nechte si módní nápoj zaslat v dárkové tašce. Pořídit ho můžete pod tímto odkazem navíc s dopravou zdarma až k vám domů! Pořiďte světově oblíbený nápoj za skvělou cenu!

 

Royal Black + 24K růže

Nádherně tmavý perlivý nápoj sametově svůdné vůně a chuti s magickou perletí. Nechte se okouzlit vůní a chutí toho nejlepšího černého rybízu. Ideální pro nezapomenutelné akce, vynikající jako aperitiv, na svatební přípitek, zásnubní večírek, vhodný k dezertům, stejně tak jako pro přípravu koktejlů – nebo si jej jednoduše vychutnejte samotný. Jedinečně jedinečný! Navíc v kombinaci s krásnou růží se jedná o dokonalý dárek, který zaručeně splní svá očekávání. Lahodná chuť černého rybízu je prezentovaná v exkluzivní, ikonické a dobře rozpoznatelné lahvi. Royal Black obsahuje 10,00% alkoholu a doporučujeme ho podávat chlazené s teplotou v rozmezí 6-10 °C. Pořídit ho můžete pod tímto odkazem.

 

Royal Blue

Jasně světle modrý perlivý nápoj sametově svůdné ovocné chuti s magickou perletí. Ideální pro nezapomenutelné akce, vynikající jako aperitiv, na svatební přípitek, zásnubní večírek, vhodný k dezertům, stejně tak jako pro přípravu koktejlů – nebo si jej jednoduše vychutnejte samotný. Jedinečně jedinečný! Ideální pro nezapomenutelné akce, vynikající jako aperitiv, na svatební přípitek, zásnubní večírek, vhodný k dezertům, stejně tak jako pro přípravu koktejlů – nebo si jej jednoduše vychutnejte samotný. Jedinečně jedinečný! Royal Blue obsahuje 10,00% alkoholu a doporučujeme ho podávat chlazené s teplotou v rozmezí 6-10 °C. Pořídit ho můžete pod tímto odkazem.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.