Jak zaručeně přijít o život v hororovém filmu v 10 krocích.

1. Parta mladých lidí, kteří jedou na opuštěnou chatu v lese. ideálně na chatu, která patří někomu neznámému. Chata, která je 20 let opuštěná. No To by nebylo, aby tam někdo nezahynul.

2. Milostné dobrodružství v lese na opuštěné chatě. Démoni, ďáblové nebo jiné nestvůry trpí vzhledem ke svému vzhledu jistou sexuální frustrací. Pokud si to tedy rozdáte, tak co možno nejrychleji, jelikož to bude asi vaše poslední dobrodružství.

3. Sklep v opuštěné chatě. Znáte to. Vejdete to sklepa a na stole leží otevřená kniha, ze které náhodou kolektivně a nahlas začnete číst. Ovšem číst latinská slova, která neznáte se opravdu nevyplácí.

4. Buďte mladým delikventem. A vzhledem k trestu budete pracovat na místě podivných vesničanů, kteří vás zatáhnou do domu toho největšího násilníka všech dob.

5. Pokud uslyšíte divné zvuky, okamžitě běžte ty zvuky hledat. Nebojte se, vezměte si baterku, která vám přestane svítit právě v momentě, kdy jí nejvíce potřebujete a vyrazte na exkurzi plnou záhad.

6. Řekněte někomu, že se hned vrátíte. Pište se, že se ten dotyčný určitě načeká až až.

7. Vezměte si kameru a jděte nejlépe do opuštěného blázince, kde straší. Paranormální jevy jsou přeci fajn. Proč by ne, když natočíte, jak něco vašeho kamaráda vyhodí z okna ven. Přeci si nenecháte ujít takový trhák.

8. Potka jen tak někoho na ulici není tak špatné. Ovšem do doby, než zjistíte, že váš nový kamarád je mentálně narušený a rád působí bolest neznámým lidem.

9. Máte děti ? Potom nejlepší dítě je to, které vám nosí obrázky z neznámých míst. Občas ho přistihnete jak zvrací hřebíky nebo si řeže jazyk na půl. A nejlepší je, když vám navrhne výlet do Muzea, ale nakonec by vaše dítě radši do města, kde už nikdo 100 let nežije.

10. Kupujete si dům od někoho ? Pak se jděte projít na půdu, najděte hezkou dřevěnou truhlu a otevřete ji. Copak jsem to asi našel ? To je stará promítačka a dokonce s filmem. Tu si pustím.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.