Connect with us

Nepřehlédněte

Jak zaručeně přijít o život v hororovém filmu v 10 krocích

Published

on

Jak zaručeně přijít o život v hororovém filmu v 10 krocích.

1. Parta mladých lidí, kteří jedou na opuštěnou chatu v lese. ideálně na chatu, která patří někomu neznámému. Chata, která je 20 let opuštěná. No To by nebylo, aby tam někdo nezahynul.

2. Milostné dobrodružství v lese na opuštěné chatě. Démoni, ďáblové nebo jiné nestvůry trpí vzhledem ke svému vzhledu jistou sexuální frustrací. Pokud si to tedy rozdáte, tak co možno nejrychleji, jelikož to bude asi vaše poslední dobrodružství.

3. Sklep v opuštěné chatě. Znáte to. Vejdete to sklepa a na stole leží otevřená kniha, ze které náhodou kolektivně a nahlas začnete číst. Ovšem číst latinská slova, která neznáte se opravdu nevyplácí.

4. Buďte mladým delikventem. A vzhledem k trestu budete pracovat na místě podivných vesničanů, kteří vás zatáhnou do domu toho největšího násilníka všech dob.

5. Pokud uslyšíte divné zvuky, okamžitě běžte ty zvuky hledat. Nebojte se, vezměte si baterku, která vám přestane svítit právě v momentě, kdy jí nejvíce potřebujete a vyrazte na exkurzi plnou záhad.

6. Řekněte někomu, že se hned vrátíte. Pište se, že se ten dotyčný určitě načeká až až.

7. Vezměte si kameru a jděte nejlépe do opuštěného blázince, kde straší. Paranormální jevy jsou přeci fajn. Proč by ne, když natočíte, jak něco vašeho kamaráda vyhodí z okna ven. Přeci si nenecháte ujít takový trhák.

8. Potka jen tak někoho na ulici není tak špatné. Ovšem do doby, než zjistíte, že váš nový kamarád je mentálně narušený a rád působí bolest neznámým lidem.

9. Máte děti ? Potom nejlepší dítě je to, které vám nosí obrázky z neznámých míst. Občas ho přistihnete jak zvrací hřebíky nebo si řeže jazyk na půl. A nejlepší je, když vám navrhne výlet do Muzea, ale nakonec by vaše dítě radši do města, kde už nikdo 100 let nežije.

10. Kupujete si dům od někoho ? Pak se jděte projít na půdu, najděte hezkou dřevěnou truhlu a otevřete ji. Copak jsem to asi našel ? To je stará promítačka a dokonce s filmem. Tu si pustím.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte

10 varování, co nikdy nedělat se šperky

Published

on

Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec nechce sundávat. Jenže existují situace, které klenotům vyloženě škodí. Zeptali jsme se odborníků ze šperkařského ateliéru Esterstyl, na co si dát při nošení klenotů pozor, a kdy je raději odložit, abychom se z nich mohli těšit co nejdéle.

„Některé vzácné kovy jsou náchylnější k poškození, jiné jsou naopak velmi odolné. Stříbrné šperky jsou nejměkčí a podléhají černání, které způsobuje oxidace. Také šperky z bílého, žlutého a červeného zlata můžou začít časem oxidovat, jejich povrch zešedne a zmatní. Nejodolnější je platina, která nikdy neoxiduje a zůstává stále zářivě bílá,“ vysvětluje zlatník Marek Odstrčil ze šperkařského ateliéru Esterstyl a upozorňuje ještě na jednu zajímavost, a sice, že platina je také hypoalergická, takže se jí nemusí bát ani lidé, kteří jinak zlaté a stříbrné šperky nosit nemohou. Zároveň doporučuje, jakým situacím se v souvislosti se šperky raději vyhnout.

Jít se šperky do chlorovaného bazénu či termálu

Slaná mořská voda nejenže šperkům nevadí, ale například zlatu může dodat i nový lesk. Pozor však na koupání v bazénu s chlorovanou vodou anebo v termálních pramenech, kde zlato i stříbro černá. Také kameny organického původu, jako jsou perly, korály nebo tyrkysy, raději před vstupem do bazénu odložte. Jsou choulostivé a chlor i různé chemické sloučeniny by je mohly poškodit.

Připravovat těsto s prsteny na rukou

Při běžné přípravě jídla nemusíme například prstýnky sundávat, tedy pokud se zrovna nechystáme zadělávat těsto na knedlíky… Jakmile by se totiž těsto dostalo do šperku, nejspíš bychom je z něj jen složitě dostávali a museli ho pak nechat vyčistit ultrazvukem. Opatrní také musíme být, máme-li prsten s perlou, která by mohla reagovat změnou barvy a povrchu třeba na potřísnění octem nebo při kontaktu se zelím či červenou řepou.

Jak vyčistit stříbrné šperky | Módní trendy pro ženy - Vlasta.cz

Uklízet bez gumových rukavic

Většina pracích a čisticích prostředků obsahuje chemické látky, například chlor, které můžou především kameny organického původu poškodit. Proto je dobré zvyknout si při úklidu, ale i při ručním praní na používání klasických gumových rukavic.

Krémovat se s prsteny na rukou

Kosmetické krémy a emulze sice šperky vyloženě nepoškodí, ale pokud třeba pravidelně přicházejí prstýnky do styku s krémem na ruce, ztrácejí lesk a třpyt a musíme je potom častěji čistit v ultrazvuku.

Lakovat si vlasy s nasazenými náušnicemi

A co třeba lak na vlasy – měli bychom si náušnice zakrýt, když si lakujeme vlasy? „Spíš než jen náušnice zakrýt, doporučuji nasazovat si je do uší až po úpravě a nalakování účesu. Hlavně náušnice s perlami vysloveně trpí, protože perla zmatní a musí se znovu leštit do lesku,“ upozorňuje Ester Engelová Odstrčilová ze šperkařské firmy Esterstyl.

Vystavovat šperky vysokým teplotám

Některé vzácné kameny, například smaragdy, můžou reagovat na vysoké změny teplot i tím, že změní barvu, nebo dokonce prasknou. Proto je lepší nenosit ani neodkládat šperky v místech, kde hrozí velký žár, jako je okolí krbu nebo třeba u táborového ohně. Pro zajímavost – v tomto směru se vyznačuje výjimečnou odolností diamant, který vydrží neporušený, i když se dostane do styku s ohněm.

Zlatnictví Napoli v Praze 10

Nerespektovat křehkost perel

Perly jsou z organického materiálu – perlorodky. Proto jsou velmi choulostivé na mechanické poškrábání a působení chemických látek. „Šperky s perlami si nasazujte až na konec make-upu, po aplikaci parfému i laku na vlasy. Aby neztratily svůj lesk a třpyt, vyžadují pravidelnou péči, která nemusí být nijak složitá. Stačí je čistit slabým roztokem jemného mýdla,“ doporučuje Ester Engelová Odstrčilová.

Brát šperky do prašného prostředí

Žádným šperkům nesvědčí pobyt v prašném prostředí. Také popel nebo písek můžou kráse klenotů ublížit. Měli bychom na to myslet pokaždé, když se rozhodneme udělat velký úklid, vyčistit kamna nebo třeba chystáme dětem pískoviště.

Podcenit vlastnosti stříbra

Běžnému opotřebení nejvíce podléhá stříbro, protože je nejměkčí, takže se snadno poškrábe, a také působením kyslíku nejdříve černá. Proto je třeba zacházet se stříbrem značně ohleduplně. Oproti tomu zlato a platina vydrží víc.

Neodložit šperky při sportování

Pokud se chystáme do tělocvičny či sportovat v přírodě, měli bychom všechny šperky raději nechat doma, jinak jim hrozí mechanické poškození. „Nejvíc náchylné k poškrábání jsou přírodní kameny v rozmezí tvrdosti Richterovy stupnice (od 7-8), jako jsou české granáty, morganity, aquamaríny nebo smaragdy. Určité nečistoty v nich (tzv. inkluze) můžou způsobit i odštípnutí kamene při nárazu. Naopak safíry a rubíny mají tvrdost 9 a jsou velmi odolné proti poškrábání a nárazu. Nejodolnější proti otěru je pak diamant, který má na Richterově stupnici tvrdost 10,“ vysvětluje rozdíly v odolnosti vzácných kamenů zlatník Marek Odstrčil

Zdroj: Esterstyl.cz

Continue Reading

Nepřehlédněte

Rakousko pro lyžaře, gurmety i milovníky wellness a designu

Published

on

Čeští lyžaři už nechtějí jezdit v zimě do Rakouska jen za skvělými sjezdovkami bez čekání na lanovky. Chtějí něco víc – odpočinout si v luxusních wellness světech, dopřát si skvělou gastronomii a touží i po netradičních hotelech. Resort Puradies v rakouském Leogangu nabízí toto všechno a k tomu jako třešničku na dortu skutečný zážitek pro všechny, kdo mají rádi design.

 

Na 270 kilometrů perfektně upravených sjezdovek všech úrovní a přes 70 lanovek a vleků nadchne každého, kdo má rád zimní sporty: lyžaře, snowboardisty, běžkaře i ty, kdo si rádi zařádí na saních. O jakém místě, že je řeč? O největším lyžařském regionu v Rakousku Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn. Všechny sjezdovky jsou tady tak důmyslně propojeny, že lze celý okruh bez problémů absolvovat na lyžích i na prkně…

 

V Puradies po lyžování odmění vaše tělo i duši

Na tento skvělý „lyžařský cirkus“ je díky kabinovým lanovkám Asitzbahn a Steinbergbahn perfektně napojené idylické středisko Leogang. Pokud hledáte klid a stylové útočiště ze všedních dnů, ideální základnu najdete v designovém hotelu Puradies, který stojí mezi dvěma lanovkami, které vás vyvezou do lyžařského ráje.

Zvenčí má podobu tradičního romantického horského hotelu, uvnitř však nabízí wellness na té nejvyšší úrovni: sauny mnoha teplot a různých vůní a prostorné odpočívárny, kde lze nerušeně odpočívat – a že tady rozhodně nebudete nikam spěchat: všechny sauny i dvoupatrové odpočívárny jsou prosklené a mají naprosto jedinečný výhled na impozantní svět zasněžených Alp kolem.

Kromě nevšedních zážitků tady myslí samozřejmě i na lyžaře – přímo v hotelu je půjčovna lyží a o sněžná prkna hostů tady pečují hned dva servismani. Puradies je navíc partnerem lyžařské školy pro dospělé i pro děti, takže rodiče mohou lyžovat nebo odpočívat ve zdejším krásně vybaveném wellness světě, zatímco o jejich ratolesti se postarají zkušení lyžařští instruktoři.

Po lyžování si v Puradies můžete dopřát speciální masáž. Gerhard, vedoucí masérské školy, je zkušený fyzioterapeut, který tady se svým týmem poskytuje hostům speciální masáže po lyžování, které uleví namoženým svalům. Poskytne i populární tejpování a zájemce naučí jeho správnou techniku.

 

Designový hotel ověnčený mezinárodními cenami

Kdo od dovolené na horách očekává víc než jen perfektní lyžovačku, je právě tady na správném místě. Puradies totiž spojuje romantické alpské tradice s moderním životním stylem. Je dílem předních rakouských architektů, kteří tady použili ty nejkvalitnější přírodní materiály, zejména dřevo a kámen, aby celý hotel působil vzdušně, a díky maximálně proskleným plochám navazoval na okolní přírodu. O tom, že se jedná o vskutku výjimečné dílo, svědčí i fakt, že získal cenu v soutěži iF DESIGN AWARD 2016 v kategorii Interior Space and Exhibition Design za svůj Freiraum Multifunctual Bar.

Tento v Evropě svého druhu dosud jediný barový interiér o celkové ploše 500 m² byl vyfrézován z 16 000 dubových kostek – od barového pultu až po sedací soupravy, s točitým schodištěm do druhého barového podlaží – a vše jako by se navzájem prolínalo a splývalo dohromady v dokonalý celek. Dvoupodlažní bar & lounge FREIRAUM je perfektním příkladem toho, že řemesla nevymírají,“ říká jeden z majitelů hotelu Michael Madreiter, jehož velkou vášní je vaření. A to se odráží i v dalším zaměření hotelu na skutečně špičkovou gastronomii.

 

Alpská kuchyně v moderním pojetí

Hotelové kuchyni vládne šéfkuchař André Stahl, který je jeden z dvaceti nejlepších rakouských kuchařů – jeho kreace byly oceněny dvěma kuchařskými čepicemi podle Gault Millaua. „Používáme jen čerstvé sezónní a regionální produkty, které jsou plné síly. Hlavním dodavatelem je samozřejmě náš vlastní horský bio-statek, který hotel zásobuje kvalitním masem, vejci a mléčnými výrobky,“ poukazuje šéfkuchař na zdejší další unikát, jímž je blízký historický bio-statek, který vlastní rodina Madreiterů, a jenž po tři sta let zásobuje místní obyvatele i zvířata nejlepšími bio-produkty.

Hotel Puradies je dokonce členem tzv. Green chefs: asociace hotelů, restaurací a kuchařů, kteří se soustřeďují na to, aby se neplýtvalo jídlem, a aby lidé ve food managementu byli maximálně efektivní a vařili zdravě a ekologicky.

A boří tady také mnohé mýty – například ten, že designové a gastronomické hotely nejsou pro děti. Pro ty tady mají prostornou, krásně vybavenou hernu. I díky ní si tu rodiče odpočinou, ať už ve wellness světě, při romantické večeři nebo třeba v unikátní čítárně přímo nad slavným barem, která si s ním ovšem ve svém designovém pojetí nijak nezadá.

Dovolená v Rakousku dnes skutečně není jen skvělá lyžovačka, ale především spousta zážitků na každém kroku. Stačí se jen vydat správným směrem.

 

– BOX –

Resort a hotel Puradies**** v rakouském Leogangu tvoří zrekonstruovaná historická budova původního hotelu, dvě nové stylové hotelové budovy a 14 luxusních chaletů. Všechny pokoje a chaty jsou v moderním alpském stylu a mají výhled na hory. Chaty mají navíc kuchyni, kachlová kamna, saunu, infračervenou kabinu a terasu. Wellness zahrnuje 4 panoramatické sauny, masážní sprchy, infračervené kabiny, nechybí nejrůznější masáže a služby beauty salonu. Pro děti je k dispozici velká herna a venku stylové dětské hřiště. Více na www.puradies.at

 

Zdroj: www.puradies.at

 

Fotografie v tiskové kvalitě najdete zde (foto: www.puradies.com):
https://www.dropbox.com/sh/hg75wkxkerqsn7g/AABaVbp-RM5_RIp6-1NXb7AMa?dl=0

Continue Reading

Nepřehlédněte

Plánujete pořídit si vodní dýmku? Obraťte se na odborníky ve svém oboru.

Published

on

Vodní dýmka, slangově „šíša“ či „vodnice“ začíná postupně získávat velkou popularitu i v evropských zemích, přičemž původem pochází z Arabských zemí. V Česku se kouří převážně v čajovnách, narazit na ní můžete ale také v různých klubech – mladí lidé kouří vodní dýmku společně se svými přáteli a popíjejí například oblíbený čaj, nebo jiný tradiční nápoj. Pokud jste i vy někdy v minulosti ochutnali ovocný či jiný tabák ve spojení s vodní dýmkou, který se vkládá jako „kuřivo“ pak určitě potvrdíte, že vás příjemně překvapil a možná jste již přemýšleli nad tím, zda si dýmku pořídit i domů. Takové posezení s přáteli u kvalitní dýmky totiž naváže skvělou atmosféru.

Na internetu si můžete zakoupit vodnici v několika různých velikostech, rozdělenou do několika kategorií podle značek, kvality či ceny. Ještě před tím, než se rozhodnete vodní dýmku pořídit, určitě doporučujeme navštívit stránky našeho partnera SvětDýmek.cz, který ve svém obchodu nabízí řadu skvělých produktů, ať se jedná o malé, střední či exkluzivní vodní dýmky, dále zde však najdete například tabáky, zvhlčovadla, uhlíky, žhaviče, nebo další parádní příslušenství.

Internetový obchod SvětDýmek.cz funguje na trhu již od roku 2006, přičemž za tu dobu získal stovky pozitivních recenzí od spokojených zákazníků. Právě na kvalitu se náš partner soustředí a snaží se všem zákazníkům vyjít vstříc, případně i poradit se samotným výběrem vaší první dýmky. Všechny nabízené produkty mají trvale skladem, pokud se tedy rozhodnete pro zakoupení, pak nemusíte čekat několik dní na doručení. Nejčastěji odesílají zboží ihned v den objednání. Je třeba poznamenat, že sortiment prodávají za velmi výhodné ceny, často nejlevněji na trhu vůbec a to stabilně pro všechny zákazníky.

Plánujete pořídit vodní dýmku svému nejbližšímu? Pak pro vás bude určitě zajímavá služba „Popis vodních dýmek laserem“ – Darujte ji s osobním věnováním! Individuálně totiž popisují dýmku dle přání zákazníka.

 

Vodní dýmka Hookah Flame Elox Exodus 70 cm broušená modrá

Vodní dýmka Hookah Flame Elox Exodus 70 cm broušená modráExkluzivní moderní vodní dýmky HoookahFlameElox Exodus z dílny proslulého výrobce El Nefes jsou špičkové robustní vodní dýmky s masívními hliníkovými těly a masivní broušenou skleněnou vázou určené pro náročné uživatele.

Vodní dýmky Hookah Flame Elox Exodus jsou moderní špičkové vodní dýmky „v plné palbě“. Proslulý výrobce El Nefes si dal na svých nových vodních dýmkách velmi záležet. Naprostou samozřejmostí tak jsou dokonalé zpracování vodní dýmkyrobustní tělo z eloxovaného hliníku v krásných sytých barvách, opravdu masivní skleněná váza.

ZAKOUPIT SI DÝMKU MŮŽETE POD TÍMTO ODKAZEM.

IceFrutz vaporizační gel pro vodní dýmky 100g

Vaporizační gel pro vodní dýmky IceFrutz je žhavou novinkou na českém trhu. Umožní vám vychutnávat si vodní dýmku bez nikotinu, dehtu a kouře. Jedná se čistě o vaporizaci a produktem je po zahřátí hustá vonná a chutná pára.

Vaporizační gel IceFrutz pro vodní dýmky šetří vaší kapsu, neboť platíte pouze za vaporizační gel, nikoliv za těžké kameny. Ze 100g vaporizačního gelu Ice Frutz pro vodní dýmky připravíte více než 10 bohatě naložených vodních dýmek, které si můžete užívat déle než 1 hodinu.

ZAKOUPIT SI VAPORIZAČNÍ GEL MŮŽETE ZDE

 

Kokosové uhlíky (brikety) pro vodní dýmky Tom Cococha Yellow 1 kg

AKCE - Kokosové uhlíky (brikety) pro vodní dýmky Tom Cococha Yellow 1 kgJednokilogramové balení špičkových kokosových briket pro vodní dýmky Tom Cococha obsahuje 72 ks kokosových briketek, které mají praktický rozměr krychličkek o hraně 2,5 cm.
Jedná se o ekologický produkt. Při pěstování surovin se nepoužívají ani hnojiva ani pesticidy. Spotřeba energie při produkci je velmi nízká. Při výrobě tohoto uhlík Tom Cococha pro vodní dýmky nebyl pokácen ani jediný strom.

ZAKOUPIT SI KOKOSOVÉ UHLÍKY MŮŽETE ZDE

Každého zákazníka potěší doprava objednaného zboží zdarma! I tuto příjemnou službu SvětDýmek.cz nabízí. Stačí nakoupit v eshopu zboží za více než 2.000,- Kč a veškeré náklady za dopravu uhradí na Vás bez ohledu na Vámi zvolený způsob doručení, dopravce i platební metody.

Proč nakoupit zrovna na tomto e-shopu? Veškeré nabízené vodní dýmky skladem, okamžitá expedice do 24 hodin = rychlé doručení. To co vidíte na fotografiích u zboží dostanete. Skvělý servis pro zákazníky! A vy stále váháte, kde si vaší vysněnou dýmku zakoupíte? Přejeme příjemný nákup a hustý kouř!

Continue Reading

Sledujte nás

Vhodný tarif pro studenta? Mrkněte se na nabídku.

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.