Ženy a muži mají o spodním prádle rozdílné představy. Zaměřme se však na sortiment pánského prádla – jaký názor na jednotlivé základní střihy dámy mají? Aneb jak je to s boxerkami, trenýrkami, slipy a tangy? Pro muže je při výběru nejdůležitější komfort. Vyhledávají prádlo, které neškrtí a netlačí. Mohou však s takovými „spoďáry“ zabodovat?

Nejvíce sexy bez prádla

Že muži milují, když je žena „naostro“, není žádné tajemství. O to větší překvapení jsou výsledky několika anket, ze kterých vyplynulo, že podobný názor na nahotu s nimi sdílí i ženy. Pokud se muž nemá za co stydět, je pro něj spodní prádlo zbytečné.

Vítězem v ringu jsou boxery

Ale teď vážně. Mezi všemi střihy pánského spodního prádla vyhrály boxerky. Údajně proto, že jsou tak akorát upnuté, dobře v nich vypadá pánské pozadí a decentně zvýrazňují „bouli“ vepředu. V praxi samozřejmě záleží, kdo si na sebe boxerky vezme. Stejně jako v ostatních kategoriích, i tento druh spodního prádla by měl odpovídat typu pánské postavy.

Trenýrky na tom nejsou zle

Pánové, kteří nedají dopustit na volnější spodní prádlo v podobě trenýrek, nemusí smutnit. Dámy je sice neshledávají tak sexy jako boxerky, ale kvalitní kousky rozhodně nezavrhují. Dobrou volbou jsou například pánské trenky Calvin Klein – těmi opravdu nejde nic moc pokazit.

Slipy a tanga raději nebrat

Může se stát, že muž zazáří i ve slipech, ale obecně na tento typ spodního prádla ženy nepohlíží s nadšením. Většina modelů vypadá spíše komicky než smyslně. A pánská tanga? Ty jsou na tom ještě hůř. Povinná výbava striptérů si u dam nevede vůbec dobře – takže pánové, nebrat!

 

Z průzkumů vyplynula ještě jedna poměrně podstatná informace – ženy hodnotí mnohem lépe nové, byť levné spodní prádlo než značkové, ale evidentně hodně nošené spodky.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.