S podzimním obdobím přichází také nová kolekce dámských kabelek a tašek Desigual, která vás opět naprosto překvapí. Právě produkty od výše uvedeného výrobce vykouzlí úsměv na tváři všem slečnám či ženám různého věku, přičemž se nyní naskytla jedinečná možnost nakoupit kabelky Desigual ve slevě, což také výrazně uleví vaší peněžence. Když se ve stručnosti zaměříme na výrobky španělského výrobce, z řady světových výrobců vyčnívá především kvůli jedinečným nápadům, preciznímu zpracování a kvalitním materiálům, které splní vaše očekávání a ve všech směrech tak bude dělat jenom radost.

desigual kabelka

Desigual barevná kabelka Mcbee Mini Norway.

Poslední kolekce přináší více než padesát různých druhů, ze kterých si vybere zaručeně každý zákazník. V podstatě najdeme v každé typové kategorii některou z novinek, ať už se jedná o elegantní oboustranné kabelky, nebo třeba exkluzivní modely Desigual Crossbody v praktickém tvaru s popruhem přes rameno. Právě Crossbody se nosí přes tělo, disponují tedy delším popruhem, než třeba klasické kabelky. Na výběr máte rovnou z několika materiálů, přičemž nejvíce oblíbenou variantou je v poslední době textilní varianta s černými koženkovými prvky. V případě, že vás zrovna nezaujal některý z výše uvedených produktů, kromě toho můžete nahlédnout do sekce prezentující moderní peněženky desigual, nabízející exkluzivní prvky moderního umění a nápadů, které jinde budete jen těžko hledat.

peněženky desigual

Právě peněženky pro kolekci podzim/zima 2016 můžeme rozdělit celkem do tří kategorií podle velikosti, přičemž každá z nich je zdobena výšivkami oblíbených mandal, navíc jsou prakticky členěné a velmi přehledné. Všechny modely elegantních peněženek nabízí přihrádku na drobné mince i bankovky a každý zvlášť překvapí netradičním prvkem, díky čemuž si produkty od Desigual zamilujete. K dispozici je celkem deset nových modelů, pro každou slečnu či ženu, která si libuje v barvách a energii.

Chcete vypadat ve společnosti, nebo třeba v nákupním středisku jedinečně a mít vždy originální a moderní doplňky, které vám bude každý kolemjdoucí závidět? Pak doporučujeme všem zájemkyním prohlédnout si poslední kolekci, která má určitě co nabídnout.

desigual

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.