Známé jméno, hezká tvářička a luxusní bouráky v garážích. To vše mají společné Bagárová, Mesarošová a Prachařová. Co ovlivnilo jejich rozhodnutí pořídit si tyto nákladné modely? Budete se divit! Hlavní role hrají: ekologie, bezpečnost pro miminko a pošramocená pověst!

Monika Bagárová (23) & designová Toyota C-HR

Krásná rodačka z Brna si potrpí na sexy designové kousky, ve kterých dráždí své fanoušky i nového přítele. To by nebylo, aby neprovokovala i na silnicích, ale jen designem. Pohodlného medového mazlíka přibližně za 700 tisíc si pořídila proto, že v autě tráví spoustu času. Přepravuje se na koncerty a stále musí dojíždět za svou láskou Dávidem Hodkem na Slovensko. Auťák si pochvaluje, je bezpečný a úsporný! V kolonách jezdí na elektřinu. Zpěvačka se nechala slyšet, že se snaží jezdit podle předpisů a apeluje na řidiče, „vykašlete se na telefony a buďte zodpovědní nejen za sebe v autě, ale i za lidi, které vezete!“ Oficiální Instagram zde.

 

Dominika Mesarošová (32) & luxusní Mercedes-Benz CLA

Modelka se na sociálních sítích v květnu pochlubila červeným Oplem se zlatou mašlí. Její fanoušci nevěřili vlastním očím, blondýna v třídvéřovém prdítku? Nedávno Dominika zveřejnila fotky, které měly větší úspěch: klíček a pak svůj dekolt u zadku káry. „Nejspíš to bude model CLA. Nový vůz pořídíte za 700 tisíc jen v základní výbavě,“ hodnotí Jiří Beneš z Autotýmu a dodává, „pokud prodala předchozí vůz (model Adam) po 5 měsících ježdění, mohla si přijít skoro na původní cenu 300 tisíc korun.“ Kde na to Mesarošová vzala? Prodala konečně svou vilu, nebo jí černé žihadlo zasponzoroval nový milenec, podnikatel Tomáš? Oficiální Instagram zde.

 

Agáta Prachařová (32) & bezpečný Porsche Cayenne

Známá provokatérka si s manželem v létě pořídila luxusní SUV – Porsche Cayenne. Manželé se museli pořádně plácnout přes kapsu – tenhle vůz stojí přes 2 miliony! Prostorný crossover je stejně jako předchozí auta v červené barvě. Agáta nezahálí a fotí v něm selfíčka a nově i miminkovské vybavení pro její dceru Miu. Po bouřlivém období to vypadá, že modelka konečně prožívá pohádku společně s manželem Jakubem, zlobivcem Kryšpínem a pokladem Miou. Oficiální Instagram najdete zde.

 

Zdroj: Instagram celebrit

 

O Autotýmu

Autotým je poradenská společnost automobilových znalců, specializující se na vyhledávání a ověřování technického stavu při koupi ojetých automobilů. Společnost vyhledává automobily na přání zákazníků, ověřuje jejich historii, technický stav, vyjednává slevy u prodejců a radí s financováním vozů. V letošním roce přišel Autotým také s online katalogem kontrolovaných automobilů. Společnost vznikla v roce 2014 jako start up a v loňském roce přešla do skupiny Home Credit.

Více informací na: www.autotym.cz nebo na www.facebook.com/autotym

Leave a Reply

Your email address will not be published.