Dnes si spolu povíme něco málo o germánské medicíně. Konkrétně o nápoji, který je složen z česneku, citrónu, zázvoru a vody.

Přírodní nápoj má hned několik plus. Jde o kombinaci tří extrémně zdravých potravin, které zanechají na vašem těle pozitivní efekty. Nápoj je prevencí proti ucpání cév a reguluje tuk v krvi, pomáhá únavě organismu a posílí imunitní systém.

Blahodárné účinky na srdce. Ano, slyšíte velmi dobře. Nápoj totiž zlepšuje i oběhový systém a tím pádem i vašemu srdci.

Pojďme si ukázat, co k přípravě budete potřebovat:
4 celé citrony včetně kůry, 4 vetší hlávky česneku (asi 40 stroužků), 1 menší kořen zázvoru a 2 litry čisté vody.

A jak si tento lahodný nápoj připravíme ? Velmi jednoduše.
Umyjte si citrony pod vlažnou vodou. Tím zničíte postřikové látky. Citron nakrájejte na kousky. Oloupejte česnek a spolu s citronem a zázvorem rozmixujte. Směs přeneste do hrnce, ve kterém budete mít připravené 2 litry vody a vše za neustálého míchání zahřejte k bodu varu. Poté nechte nápoj vychladnout, přeceďte ho a přelijte jej do skleněných nádob.

Jak často můžeme tento nápoj pít?
Jeden pohár vypijte každý den alespoň 2 hodiny před jídlem. Nejlépe však na prázdný žaludek. POZOR! Před každou konzumací láhev dobře protřepejte.

 

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.