Posledních několik dní sužovaly Česko šílené mrazy, přičemž v některých koutech byly dokonce naměřeny rekordní teploty. Pokud vás již mrazivé počasí přestává bavit, máme pro vás skvělou zprávu. Aktuální předpověď totiž potvrzuje, že se bude teplota postupně zvyšovat a to velmi výrazně. O víkendu má být totiž až 14 stupňů Celsia a v noci už stále nad nulou.

Začátkem nového týdne bude převážně zataženo až oblačno, přičemž na horách může slabě sněžit. Nejvyšší odpolední teploty stoupnou na 1 až 5 stupňů. Počasí ale nepodceňujte, během pracovního týdne může sněžit i v nižších polohách. Příjemně nás ale překvapí víkend, bude sice oblačno a pravděpodobné přeháňky, avšak teploty se budou držet vysoko, ranní minima v sobotu mezi 4 až 0, v neděli 6 až 2 stupni. Nejvyšší odpolední teploty pak v sobotu i neděli očekáváme v rozmezí 10 až 14 stupňů.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.