Pokud milujete atraktivní, nebo neobvyklé doplňky, pak bude tento návod určený právě pro vás. V případě, že si chcete udělat netradiční barevné květináče na vaše rostliny, mrkněte se na jeden zajímavý nápad, se kterým přišli studenti ze střední odborné školy obchodu a služeb z Komárna. Jedná se o finančně nenáročný a inovativní nápad, který vám bude soused závidět. Starou pneumatiku nebude problém sehnat, určitě někdo z vašeho okolí bude mít jeden, nebo dva kousky někde v garáži. Co budete k výrobě potřebovat? Již zmíněnou pneumatiku, gumoasfalt, štětec, nůž, akrylátovou barvu, křídu, nějakou lepší pilku, kamennou drť, šroubovák a několik šroubků + síťku třeba proti hmyzu.

Jak postupovat? Na pneumatiku si křídou vyznačte místo pro výřez, přičemž následně pomocí ostrého nože vyřízněte otvor podle vámi zvoleného tvaru. Poté je třeba pneumatiku obrátit na ruby, přičemž vzniklé lemy natřete gumoasfaltem. Následně jej posypte kamennou drtí. Vnější část je třeba natřít akrylátovou barvou. Vyříznutou část použijte jako základnu a přišroubujte ji několika šrouby.

 

 

 

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.