Mít krásný a spokojený vztah, to je snad přání každého z nás. Někdy se však stává, že se vztah prostě rozpadne a partneři jdou dál svojí cestou. Existuje několik prokázaných faktorů, které poukazují na to, že vás konec nemine. Které to jsou?

Už prvním příznakem blížícího se konce je když komunikace mezi partnery vázne. Pokud se nezajímáte o to, jaký váš partner dnes měl den, nebo jak se cítí, pak je něco špatně. Právě komunikace je základem fungujícího partnerského soužití. Pokud ve vaší domácnosti převládá mlčení a zájem o partnera vyšuměl, pak vztah spěje ke svému konci. Většinou do toho ještě zasáhne třetí osoba, ať už milenec, nebo milenka. Prohoďte spolu jen pár slov, nebo jej požádejte o svůj názor. Můžete svůj vztah zachránit.

Ke každému vztahu patří také sex a potřeba vzájemného tělesného kontaktu, pokud i tato část z vašeho vztahu zmizela, je to známka umírajícího partnerského soužití, ještě hůř, když to ani jednomu z vás nevadí. Pokud k sobě máte spíše odpor a nejste spolu šťastní, pak se vztah pomalu, ale jistě rozpadá.

Jestliže nemáte společné zájmy, nebo jste spolu dlouho nevyrazili do společnosti, do kina, nebo na večeři, pak to vašemu vztahu rozhodně neprospěje. Pokud má váš vztah fungovat, je třeba najít si společnou aktivitu. Podle nejnovějších průzkumů bylo zjištěno, že pokud se objeví problémy v partnerském soužití, začne člověk špatně vycházet i se svým okolím a rodinou. Jestliže se váš partner necítí dobře ve společnosti vašich přátel, pak doma nečekejte klidný a pohodlný večer.

Rozčiluje vás přítomnost vašeho partnera ve vaší blízkosti? Vytáčí vás cokoliv udělá? Pak máte na svého partnera alergii a vztah vám dlouho nevydrží. Mezi vámi již zřejmě vyhasly poslední city a je třeba hledat někoho, s kým budete spokojeni.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.