Pokud vlastníte vodní dýmku a oblíbili jste si ovocné příchutě tabáků, pak vás jistě bude zajímat tento článek, ve kterém se společně podíváme na nové tabáky Salamander Premium, tedy značku té nejvyšší kvality pro opravdové milovníky vodních dýmek. Jakmile nové příchutě ochutnáte, již nebudete chtít kouřit nic jiného! Tabáky Salamander Premium jsou vymazlenéprémiovky, které jsou vyrobeny z prvotřídního světlého virginského tabáku vypěstovaného v Evropě.

Velmi pozitivní zprávou je, že jsou tabákové lístky pečlivě vybírané, obsah je tedy bez větviček a řapíků – jsou optimálně najemno nařezané pro vodní dýmky. Za zmínku určitě stojí, že jsou tyto tabáky schopny absorbovat velmi velké množství ochucené tekutiny, jsou totiž speciálně pěstované, což dýmkaři zajisté ocení. Zapomeňte na vysušené tabáky – Salamander Premium je totiž bohatě naložen ve zlatavé melase bez dodatečných barviv. Aromata, která výrobce použil, jsou velice přirozená, navíc doplňují hustý oblak dýmu příjemnou a jemnou vůní. Tento druh tabáku pro vodní dýmky si můžete zakoupit na internetových stránkách našeho partnera SvětDýmek.cz, který nabízí opravdu široký výběr lahodných příchutí!

V případě, že chcete nejprve vybrané tabáky a jejich chuť otestovat, můžete zvolit výhodné 10 gramové balení, které lze pořídit již od 59 Kč pod tímto odkazem. Tuto variantu kupují zejména čajovny pro své zákazníky, šanci pořídit si menší balení ale máte i vy. Jestliže jste rozhodnuti zakoupit si 50 gramovou krabičku od Salamanderu, pak si kompletní nabídku můžete prohlédnout zde – Tabáky Salamander Premium. V nabídce jsou příchutě jako například Black Grip, což je Černý hrozen, který přináší legendární osvěžující dýmkařskou příchuť černého hroznu v opravdu luxusním provedení. Zde není co víc dodávat.

Pokud chcete něco sladšího, můžeme vám doporučit variantu Water Man, tedy vodní meloun, nebo například RedPips, v překladu třešeň či FluffyHurley s příchutí zralého kiwi. Nám osobně se velmi zamlouvá tabák Salamander Premium Green Leaf – Máta, jelikož ji lze snadno namíchat s ostatními příchutěmi – chuť máty je velice přirozená až jemná. Tabáky Salamander můžete použít bez obav v libovolné korunce.Všechny jsou středně silné a podle reakcí uživatelů jsou velmi oblíbené. Určitě je tedy z čeho vybírat a dle našeho názoru budete s tímto druhem a značkou tabáku nadmíru spokojeni!

Jaké druhy příchutí Svět dýmek nabízí? Black Grip (Černý hrozen), Blue Wave (Borůvka), Double Adam (Dvojité jablko), Fluffy Hurley (Kiwi), Green Leaf (Máta), Green Venus (Hruška), Red Pips (Třešeň), Water Man (Vodní meloun). Co doporučujeme zakoupit k novým tabákům Salamander Premium? Určitě kvalitní a přírodní uhlíky, přičemž budete 100% spokojeni například s produktem Tom CocochaYellow 1 kg.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.