Stále více lidí se ve svém volném čase prohání na poněkud netradičním kole. Jezdí rychle i bez šlapání, a to i do kopce. O co se jedná? O elektrokola, která se v posledních letech prodávají v mnohem větší míře než v minulosti. Může za to inovativní koncept vysokokapacitních baterií a poměrně lehká konstrukce. Moderní elektrické kolo je ve všech směrech lepší a zvládne jízdu ve městě i v terénu. Proč byste si ho měli pořídit i vy?

Skvělý společník na silnici i mimo ni

Elektrické kolo je ideální dopravní prostředek pro každodenní přesuny do práce. Stačí nasednout a pohodlně proplout kolonami až do cíle. Navíc se nemusíte držet jen na silnici – můžete jet po cyklostezce jako na klasickém kole. Výrobci nezapomínají ani na sportovně založené zákazníky, kteří potřebují elektrokolo do lehčího terénu.

lifestylemagazin.cz_kentoya_01

Elektrokolo Kentoya RSEB-511 center drive je vhodné i do mírnějšího terénu

Lehké lithiové baterie mají výrazně delší životnost než zastaralé (a těžké) olověné baterie a snesou podstatně více nabíjecích cyklů. Průměrný nájezd elektrokola se za normálních podmínek pohybuje v desítkách tisíc kilometrů. Náklady na jeden kilometr jsou naprosto zanedbatelné.

Kentoya nabízí špičková elektrokola levně

Cenové rozpětí je široké, ale v kategorii cenově dostupnějších modelů není problém sehnat kvalitní elektrokola. Skvělou volbou je nejprodávanější elektrické kolo značky Kentoya s označením RSEB-303.

 

Předností elektrokola Kentoya RSEB-303 je revoluční hliníkový rám s integrovanou baterií. Díky vhodnému umístění těžiště je stabilita a ovladatelnost na vysoké úrovni. Za zmínku však stojí také spolehlivá 7-stupňová přehazovačka Shimano, volitelný pětistupňový asistent a LCD displej s tachometrem a měřičem počtu najetých kilometrů.

lifestylemagazin.cz_kentoya_02

Přestože je cena elektrokola Kentoya RSEB-303 nízká, výbavou se řadí do střední třídy. Pořídit si ho můžete u některého z mnoha prodejců nebo na www.kentoya.cz, a to i na splátky s nulovou akontací bez navýšení. V nabídce najdete také skútry 125 a mopedy.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.