Získat kvalitní bydlení v Praze za rozumné peníze není v dnešní době nic snadného. Vždycky je v tom nějaký háček. Lokalita, termín nastěhování, financování, kvalita nemovitosti… Společnost Finep nabízí kvalitní družstevní byty a řadové rodinné domy v atraktivní lokalitě ve Štěrboholích.

Družstevní byty Malý háj mají výhodné financování

Společnost Finep nabízí možnost získat nové družstevní byty v atraktivní lokalitě na Malém háji, která se nachází v Praze mezi Štěrboholemi a Dolními Měcholupami. Byty mají dispozice od 1+kk až po 4+kk (od 33 m² do 107 m²) a nacházejí se ve dvou bytových domech. Každý byt disponuje balkonem, terasou nebo lodžií a parkováním, které je zajištěno pod samotnými domy.

Lokalita Malý háj také skýtá velké možnosti relaxace a aktivního odpočinku. V blízkosti je zcela nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou, cyklisté mohou využívat cyklostezku a milovníci golfu golfové hřiště v nedaleké Hostivaři. Malý háj je zasazen do krásné přírody, těsně vedle přírodního parku Hrušov. Využijte výhod družstevního financování a přijďte se podívat do vzorového bytu, který je koncipován jako 2+kk.

lifestylemagazin-cz_finep_cz_01

Rodinné domy ve Štěrboholích nabízejí bydlení 21. Století

Čtrnáct řadových rodinných domů v moderním rezidenčním projektu Malý háj vytvoří novou ucelenou zástavbu, která přirozeně naváže na nově vznikající bytovou čtvrť. Rodinné domy mají svěží moderní architekturu a nabízejí velmi kvalitní bydlení 4+kk s celkovou rozlohou 147 m², s garáží a venkovním parkovacím stáním. Všechny domy mají možnost volby dispozičních variant.

lifestylemagazin-cz_finep_cz_02

Rodinné domy ve Štěrboholích mají také skvělou dostupnost MHD, jsou napojeny na městkou infrastrukturu a v okolí najdete veškeré potřebné služby. Domy mají navíc i nadstandardní 3letou záruku. I zde můžete již dnes navštívit vzorový dvoupatrový dům 4+kk s garáží a zahradou, a poznat Malý háj v celé své kráse.

Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a najděte svůj nový domov v kvalitních bytech či domech společnosti Finep.

Leave a Reply

Your email address will not be published.