Získat kvalitní bydlení v Praze za rozumné peníze není v dnešní době nic snadného. Vždycky je v tom nějaký háček. Lokalita, termín nastěhování, financování, kvalita nemovitosti… Společnost Finep nabízí kvalitní družstevní byty a řadové rodinné domy v atraktivní lokalitě ve Štěrboholích.

Družstevní byty Malý háj mají výhodné financování

Společnost Finep nabízí možnost získat nové družstevní byty v atraktivní lokalitě na Malém háji, která se nachází v Praze mezi Štěrboholemi a Dolními Měcholupami. Byty mají dispozice od 1+kk až po 4+kk (od 33 m² do 107 m²) a nacházejí se ve dvou bytových domech. Každý byt disponuje balkonem, terasou nebo lodžií a parkováním, které je zajištěno pod samotnými domy.

Lokalita Malý háj také skýtá velké možnosti relaxace a aktivního odpočinku. V blízkosti je zcela nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou, cyklisté mohou využívat cyklostezku a milovníci golfu golfové hřiště v nedaleké Hostivaři. Malý háj je zasazen do krásné přírody, těsně vedle přírodního parku Hrušov. Využijte výhod družstevního financování a přijďte se podívat do vzorového bytu, který je koncipován jako 2+kk.

lifestylemagazin-cz_finep_cz_01

Rodinné domy ve Štěrboholích nabízejí bydlení 21. Století

Čtrnáct řadových rodinných domů v moderním rezidenčním projektu Malý háj vytvoří novou ucelenou zástavbu, která přirozeně naváže na nově vznikající bytovou čtvrť. Rodinné domy mají svěží moderní architekturu a nabízejí velmi kvalitní bydlení 4+kk s celkovou rozlohou 147 m², s garáží a venkovním parkovacím stáním. Všechny domy mají možnost volby dispozičních variant.

lifestylemagazin-cz_finep_cz_02

Rodinné domy ve Štěrboholích mají také skvělou dostupnost MHD, jsou napojeny na městkou infrastrukturu a v okolí najdete veškeré potřebné služby. Domy mají navíc i nadstandardní 3letou záruku. I zde můžete již dnes navštívit vzorový dvoupatrový dům 4+kk s garáží a zahradou, a poznat Malý háj v celé své kráse.

Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a najděte svůj nový domov v kvalitních bytech či domech společnosti Finep.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.