V případě, že si v nejbližší době plánujete pořídit kávovar, který vám připraví lahodný šálek oblíbené kávy, pak zbystřete. Skvělým společníkem je totiž espresso kávovar Orava ES-250, který splní vaše očekávání. Výrobce Orava totiž nedávno představil parádní kávovar v moderním nerezovém provedení, jenž připraví během chvíle kávu z mleté kávy, kapslí i všech druhů porcované kávy. Klíčovým prvkem kávovaru je však výkonné čerpadlo s tlakem 20 bar, které dokáže připravit jedinečnou krémovou pěnu díky speciální trysce. Během okamžiku tak získáte mléčnou pěnu pro cappuccino. 

Svým vzhledem dokonale ladí v každé domácnosti a příprava espressa je velmi jednoduchá, čistá a rychlá. Dle vlastní zkušenosti si tento kávovar Orava ES-250 K po několika dnech rozhodně oblíbíte, jelikož si i vy můžete vychutnat širokou nabídku kávy v pohodlí svého domova. Za dobrou kávou už nemusíte chodit do kavárny.

Co se týká obsahu balení, pak vám elegantní kávovar dorazí s kompletním příslušenstvím, včetně rukojeti misky, filtrů pro jednotlivé typy kávy, nechybí ani odměrka na utlačování kávy či speciální plastový kolík. Rozhodně oceňujeme přehledný uživatelský manuál, který vám poradí, jak správně kávu připravit, nebo třeba na co si dát během používání pozor. Teď už ale k samotnému kávovaru. V zadní části pak můžeme objevit  1,4 l průhlednou plastovou nádobu na vodu s kloubovým krytomaj odkapávací mřížka jsou vyjímatelné, což umožňuje pohodlné a rychlé čištění přístroje. Kávovar ES-250 K disponuje také tepelnou pojistkou, která brání přehřátí, pokud je ohřevná nádoba během provozu prázdná a světelnou signalizací přípravy a provozu. Vychutnejte si své espreso tak, jak ho máte rádi, když se chcete uvolnit nebo zakončit jím dobré jídlo. Pokud si myslíte, že může být tento kávovar vhodným kandidátem, pak doporučujeme prohlédnout si níže přiložené video, ve kterém se dozvíte bližší informace, včetně ukázky přípravy lahodné kávy, nebo postupu, jak dolít do nádržky pitnou vodu.

Abychom shrnuli názor na pákový kávovar Orava ES-250 K, jedná se o velmi povedený stroj, který se velmi snadno ovládá, vypadá velmi dobře a je především multifunkční. Pokud máte zrovna chuť na porcovanou kávu, během okamžiku si ji můžete připravit, naopak v případě, že si chcete připravit lahodné espresso z kapsle, nejedná se o žádný problém. Tato vlastnost je oproti konkurenci opravdu skvělá, navíc velmi chválíme možnost připravit si lahodnou krémovou pěnu. Pokud byste náhodou chtěli čerstvou kávu ze zrnkové kávy, pak si můžete pořídit výkonný mlýnek na mletí kávy. Mlýnek na kávu Orava má nůž z kvalitní nerezové oceli a výkonný 150 W motor, kterým dokáže umlít zrnka kávy přesně podle vašich představ. Pokud tedy váháte, do kterého kávovaru jít a máte omezený rozpočet, pak rozhodně doporučujeme! Objednat si můžete kávovar přímo na stránkách výrobce Orava pod tímto odkazem.

 

O společnosti

Více než půl století je značka Orava součástí našeho každodenního života. Technologiemi, kvalitou a designem představuje důstojnou konkurenci velkým světovým výrobcem. Dlouhodobá tradice, spojení s názvem slovenského regionu je v mnoha rodinách symbolem neustálé inovace produktů a technologií – první rozhlasový, ale i první televizní přijímač, první televizní vysílání v barvě, první LCD TV přijímač či DVD přehrávač. K dnešnímu dni se značka postupně prosazuje na několika evropských trzích, kde přesvědčuje zákazníky i pružným reagováním na uživatelské požadavky či lokalizování jednotlivých výrobků s cílem maximálního přizpůsobení specifikům těchto trhů.
Síť značkových prodejen, tisíce partnerů v maloobchodní síti a téměř všechny největší evropské obchodní řetězce dodávají na různé trhy ročně spolu téměř milion kusů výrobků značky Orava v sortimentu více než 150 druhů výrobků v oblasti televizní techniky, audio, video a domácích spotřebičů.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.