Palubní kamera nejen ve firmě 

Jistě jste nepřehlédli, že palubní kameru dnes využívá mnoho firem. Kamera má zaznamenat cestu před vozidlem za účelem důkazu při dopravních autonehodách. Ovšem kamera není výsadou jen firemních vozidel, ale i kterýchkoliv soukromých vozidel v dopravě.

Viník nehody natočen při činu

Některé nehody z dnešní doby vám připadají jako vystřižené z filmu. Vypadají jako by si chtěl řidič vyzkoušet na pár vteřin být kaskadérem. Avšak následky jsou v podstatě o dost horší v realitě než ve filmu. Díky palubní kameře se můžete stát svědkem nehody, který pak může ve velké míře pomoc při vyšetřování nehody.

Ochrana majetku

Díky kamerám chráníte sebe i svůj majetek. Mnohdy se střetnete s řidičem, který vám bude tvrdit, že nehodu nezavinil nebo po nehodě dokonce viník ujede. V tomto momentu jste na koni. Z vaší kamery lze zajisté vyčíst poznávací značku ujíždějícího vozidla nebo onu zásadní vteřinu viníka.

Vycvičte si řidiče

Ve vozovém parku analýza nehody není však jedinou výhodou. Některé společnosti propojují nahrávky s telematickými údaji, tyto informace vám umožní určit styl jízdy řidičů. Řidičovo chování a styl jízdy mají velký vliv na spotřebu pohonných hmot, opotřebení vozu i bezpečnost.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.