Možná si vůbec neuvědomujete, že díky zařazení několika konkrétních slov do partnerské komunikace můžete vylepšit kvalitu vztahu. K situaci se dokonce vyjádřil známý cvičitel Todd Reed, který řekl, že opakovaní několika „zaručených“ frází je klíčem k zachování pevného vztahu a dlouhotrvající lásky.“ Přečtěte si celkem pět slovních spojení, které zaručeně vaše druhá polovička ocení.

1) Vyřešme to společně – Zkuste nahradit během komunikace slovo „já“ za „my“

2) Naslouchám Ti – Naslouchat druhému je ve vztahu velmi důležité. Lidská bytost totiž potřebuje vědomí o tom, že ji druzí naslouchají a rozumějí, zejména v romantických vztazích.

3) Jsem do tebe blázen! – Partnera si vybíráte podle toho, že vás přitahuje a rozumíte si – jste tedy spokojeni, že jste potkali takového fajn člověka. Často si to ale nechávají jen pro sebe, příležitostné komplimenty rozhodně potěší!

4) Děkuji Ti – Pokud vám něco udělá radost, nebo vám například přítel(kyně) s něčím pomůže, rozhodně se hodí použít slovíčko „Děkuji“. Váš partner tak cítí, že je milován a vysoce hodnocen. Udělejte si den příjemnější.

5) Jdi za tím, máš mou podporu – Podporovat druhého je to nejdůležitější, co ve vztahu musí fungovat. Pokud svému partnerovi důvěřujete a podporujete ho v aktivitách, plánech, nebo čemkoliv jiném, dodáte vašemu vztahu opravdové štěstí, pevnost a trvalost.

 

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.