Přestože do léta zbývá ještě dost času, nepromarněte volné chvíle a udělejte něco pro svoji postavu a přebytečná kila. V případě, že chcete v plavkách vypadat úžasně, nastal ten správný čas začít sportovat. Nehledejte však typické a nudné sporty, které vám nejdou po chuti. Vyberte si z následující pětice známých sportovních aktivit pro každou věkovou skupinu!

Jumping

Právě tenhle sport je nejen účinný, ale hlavně velmi zábavný. Cvičení probíhá ve skupinách zatímco pod vedením zkušené instruktorky dovádíte na trampolínách za doprovodu motivační hudby. Po hodinovém cvičení se budete cítit nádherně, cvičení si užijete a navíc si posílíte svaly. Právě vyrovnávání rovnováhy vás nutí více zatnout svaly (včetně zadečku). Jak tvrdí některé sportovkyně – tento druh sportu zmírňuje menstruační bolesti.

Kolečkové brusle

Jaro se blíží, takže vás to již nebude nutit cvičit v posilovně, ale můžete vyrazit na čerstvý vzduch. Jistě každý druhý má doma kolečkové brusle, ať už jakékoliv cenové kategorie – Pokud chcete mít výstavní zadeček a příliš se při sportování nenadřít, navíc se jedná o skvělý odpočinek zvlášť pokud vyrazíte na dráhu v přírodě, na nudu rovnou zapomeňte! Ještě lepší je vyrazit ve více lidech, kdy pak jízda na kolečkových bruslích daleko rychleji utíká.

Pole dance

Pokud si myslíte, že tanec u tyče patří pouze striptérkám v nočních klubech, tak jste na omylu! Jedná se o krásnou sportovní disciplínu, kterou vyučují zkušení lektoři a dokonce se pořádají Pole Dance mistrovství. Díky méně známému sportu získáte nejenom krásnou postavu, ale hlavně zdravé sebevědomí – a to je to nejdůležitější! Možná že některé z vás tančení u tyče zaujme a někdy jej budete chtít vyzkoušet. V případě, že byste se před ostatníma styděli, stačí si pořídit mobilní tyč do vašeho obýváku – navíc můžete trénovat kdykoliv budete mít chuť!

Hooping

Kdo by neznal tanec s plastovou obručí – tahle zábava vás vrátí do dětských let! Každý si to v minulosti vyzkoušel na nejrůznějších dětských soutěžích, kdy jste mohli dělat kreace celé hodiny a ještě jste se u toho bavili. Kroužení obručí okolo těla ti krásně vytvaruje pas. Hooping je pak rozdělený na dvě disciplíny, konkrétně kurz na posilování a kurz taneční, je jenom na vás, který si zvolíte. Pokud na to chcete mít klid, obruč si můžete zakoupit v obchodě a trénovat pak můžete v létě na zahradě, nebo v parku.

Sex

To nejzábavnější a nejpříjemnější na konec. Věděli jste, kolik právě díky sexu shodíte na váze? Nejenom že si tím skvěle formujete vaši postavu, navíc se do těla vyplavují endorfiny, které pomůžou vykouzlit na tváři úsměv a výbornou náladu. Do léta máte ještě mnoho času, tak si lekce s partnerem naplánujte a užijte si to na maximum! Navíc vaše postava bude podle představ. Někteří si dokonce život bez sexu nedokážou ani představit. Jak jste na tom vy?

Leave a Reply

Your email address will not be published.