Výsledek obrázku pro BOSCH ARM 32Připravili jsme pro vás společně s českým prodejcem zahradní techniky podzimní soutěž o parádní elektrickou sekačku značky BOSCH. Jedná se konkrétně o model ARM 32 s výkonem 1200W a záběrem 32cm. Model o který se soutěží  je ideální pomocník při péči o vaši zahradu. Srdcem tohoto modelu systém motoru Powerdrive, jenž poskytuje vysoký krouticí moment a zaručuje spolehlivě přesný střih i v těch nejnáročnějších podmínkách. Pro posekání těžce dostupných míst je vybavena speciálním bočním hřebenem, díky kterému se neomezeně dostanete až k okraji trávníku u plotů a zdí.

Velikou předností je nízká hmotnost, která se pohybuje okolo 7 kg a praktické přepravní madlo, takže manipulace a přenášení není tolik namáhavé. Prosíme držte se podmínek a nezkoušejte hlasovat vícekrát, každá odpověď bude systémem překontrolována a duplicita bude automaticky vyřazena. Pro soutěž je třeba splnit následující podmínky. Soutěž bude ukončena 26.9.2019 ve 23.59.

 

1.KROK – STAŇTE SE FANOUŠKEM NA FACEBOOKU:

like

• UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY!! Pro zařazení do soutěže se musíte stát fanouškem stránky na Facebooku. Podle vaší e-mailové adresy proběhne kontrola, zda jste tento krok splnili. Děkujeme za pochopení! Jak probíhá losování? Pomocí generátoru čísel www.random.org bude vylosována náhodná hodnota, kdy každý účastník v pořadí má unikátní číslo. Po vylosování bude výherce kontaktován na uvedenou e-mailovou adresu se všemi náležitostmi o zaslání výhry. Odeslání výhry soutěže proběhne zasláním Českou poštou na adresu uvedenou po e-mailové komunikaci. Provozovatel internetové soutěže o zahradní sekačku, tedy portál LifeStyleMagazín si vyhrazuje závazné právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla soutěže, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo soutěž zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. Z důvodů zachování osobních údajů nebudou e-mailové adresy zveřejňovány ve videu. Zároveň se zavazujeme k slíbení, že vaše údaje nebudou použity pro mediální účely a třetí strany marketingu.

2.KROK – VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE:

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.