Možná jste se již v minulosti setkali s tím, že se váš iPhone či iPad nedopatřením poškodil. Ať už se jednalo o vizuální poškození vlivem špatné manipulace, nebo nastal problém uvnitř zařízení, vždy je potřeba navštívit kvalitní a spolehlivý servis, který se o váš smartphone postará. Potřebujete váš telefon opravit, ale co nejdříve jej nadále využívat? Pak dejte přednost našemu servisu OpravimeiPhone.cz, který vyřeší váš problém na počkání a to v mnoha případech i do 15 minut. Pokud tedy hledáte Apple servis v centru Prahy, pak je to ideální řešení.

Nechte si vyměnit poškozený LCD displej na iPhone v jedné z našich poboček, přičemž první pobočka je na Praze 5 v Košířích. Lehce se na místo dostanete z metra Anděl tramvají 6,9,10 a to na zastávku U Zvonu. Ze zastávky uděláte už jen pár kroků do ulice Mahenova a jste tam. Pokud přijdete autem, bez starostí zaparkujete přímo před vchodem. Parkování na hodinu máte zdarma. Druhou pobočku najdete na Praze 8 v Libni. Z metra Palmovka jsou to 2 minuty chůze na adresu Sokolovská 1291/172, a pokud přijedete autem, tak bez starostí zaparkujete skoro až u vchodu.

Naši technici dokážou vyřešit téměř jakýkoliv problém na iPhone či iPadu, přičemž například na počkání dokážeme vyměnit baterii, nebo diagnostikovat problémy vašeho zařízení.

Jak je to se zárukou?

Jako jediní v Praze řešíme záruční výměny na počkání, a to výměnou kus za kus. Žádné čekání, žádné nesmyslné posuzování. Stačí přijít, ukázat vadu s kterou máte problém na vašem zařízení a díl Vám ihned na počkání vyměníme. Tuto záruku můžete uplatnit celé 2 roky.
Co když ztratíte účet od opravy? Nevadí, našich zákazníků si vážíme a naše díly máme vždy řádně označené, takže nebude problém s uplatněním záruky bez účtu.

Logo

Máte vytopený iPhone, Mac nebo iPad

Pro nás žádný problém! Máme víc jak 85% úspěšnost opravy všech vytopených Apple zařízení. Vašeho iMiláčka zbavíme oxidace a poškozené díly vám vyměníme za tu nejlepší cenu.
Pokud však budete v 15% zákazníků, kterým se iPhone nepodaří opravit, čištění v ceně 750kč budete mít od nás ZDARMA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.