Pokud máte v plánu přejít z klasického kouření na moderní elektronické cigarety, nebo chcete vyzkoušet něco nového, v současné době máte na výběr z velkého množství nejrůznějších modelů a značek. Jedním z produktů je právě testovaný eLeaf iJust 2, který je nástupcem modelu Ismoka-Eleaf Ijust 2600mAh, ten disponoval objemem clearomizeru k hodnotě 3,7ml a podobnými rozměry. eLeaf se rozhodl druhou verzi poupravit, přičemž zajistil odvod přebytečného tepla, zvětšil kapacitu nádržky na úžasných 5,5ml a přidal automatické nastavení napětí a výkonu.  Pro uživatele, kteří dávají přednost automatickému nastavení hodnot před manuálním je iJust 2 výbornou volbou, která překvapí především svojí cenou 999 Kč za kompletní sadu. Ve stručnosti se také zaměříme na informace o oblíbené společnost iSmoka Electronics Co., Ltd., která byla založena v roce 2008, přičemž mají své sídlo ve městě Shenzhen. iSmoka se snaží být lídrem na světovém trhu s elektronickými cigaretami. V současné době existuje mnoho loajálních odběratelů v Evropě, Rusku, Americe a dalších státech světa.

 

OBSAH BALENÍ

Výrobce iSmoka dodává elektronické cigarety v papírových krabičkách menších rozměrů, zřejmě kvůli lepším transportním podmínkám. Stejně tak je balený model iJust 2, přičemž na zadní straně kartonu narazíme na základní informace, mezi které patří například kapacita baterie, nebo kapacita nádržky. Najdeme zde však také kompletní seznam komponentů, které najdeme uvnitř krabičky. V případě, že si zakoupíte kompletní sadu, dorazí vám 1x iJust 2 atomizér s duální žhavící hlavou EC s odporem 0,3 Ω / ohmů (ideální pro cloud chasing), dále samotné tělo tanku ve stříbrném provedení, kroužek pro úpravu vzduchu tzv. Airflow, micro USB kabel a uživatelský návod v angličtině. Složení elektronické cigarety je velmi jednoduché, doporučujeme se však raději držet přiloženého manuálu.

VZHLED, PARAMETRY A ZKUŠENOSTI

V jednoduchosti je síla a právě tímto pravidlem se řídí iJust 2. Zapomeňte na složitá zařízení, u kterých je třeba manuálního nastavení jednotlivých parametrů, pokud hledáte skvělého pomocníka, který si napětí a výkon nastaví podle vlastního uvážení, tento model bude správnou volbou. Vaším úkolem bude pouze dobíjet baterii a plnit zásobník příchutí, přičemž musíte občas počítat s tím, že bude třeba vyměnit žhavící hlava (záleží na uživateli a jeho spotřebě). Mezi hlavní přednosti patří především malé rozměry, což oceníte i během cestování, stačí vložit iJust do kapsy u košile a může se vyrazit. Výrobce vsadil na válcový tvar s průměrem 22 milimetrů, což je velmi příjemné do ruky i během samotného používání, navíc nízká hmotnost 132 gramů zaručí, že nebudete chtít elektronickou cigaretu odložit a vapování bude velkým zážitkem pro každého kuřáka. Produkt pak můžeme rozložit celkem na tři hlavní, fyzické části, konkrétně kovový náustek tzv. “driptip“ s průměrem 11 milimetrů, který můžete nahradit za svůj oblíbený. Dále pak clearomizér (atomizér) určený primárně na tahání do plic a vzhledem ke své šířce není ideální na tahání do pusy, jedná se o klasický kontakt 510. Lze ho tedy nahradit jiným, kompatibilním, například modelem Ego-One. Clearomizér disponuje pyrexovým, průhledným sklem zbytek konstrukce je pak z nerezu. Na spodní straně narazíme na čtyři otvory pro přísun vzduchu, které lze jednoduše upravovat pomocí gumového AirFlow kroužku, který je součástí balení.

Za zmínku určitě stojí pravidelné žebrování, které slouží pro chlazení atomizéru. Tento samotný tank s maximálním výkonem 80W a výbornou kouřivostí lze v případě poškození koupit za 399 Kč, což je úchvatné. Jednou z nevýhod, na kterou jsme během testování narazili, je plnění liquidu zespoda, kvůli kterému musíte celý atomizér odšroubovat. Někdy se při nešikovné manipulaci může stát, že vám náplň během vteřiny vyteče, chybami se však člověk učí. Další částí je základna, kterou tvoří vysokokapacitní baterie s kapacitou 2600mAh, odpružený závit pro atomizér a fyzické tlačítko Power pro žhavení. Tímto tlačítkem pak můžete baterii uzamknout a odemknout, stačí tedy pětkrát rychle po sobě stisknout tlačítko a baterie vám LED diodou za tlačítkem oznámí, v jakém stavu právě je, navíc se signalizací diody také dozvíte, zda je kapacita prázdná a je třeba připojit zařízení do nabíječky. K dobíjení slouží microUSB port ve svrchní části baterie. Doporučujeme použít 1A síťový adaptér, prostřednictvím kterého bude 100% nabita za necelé tři hodiny. Adaptér však bohužel není součástí balení. Co nás příjemně překvapilo je funkce Passthrought, díky které můžete iJust nabíjet a zároveň i používat.

eleaf2

 

Abych tento model pouze nechválil, během běžného používání bylo třeba dobíjet baterii i dvakrát denně, což mi přišlo dost často, když zrovna po ruce nemáte elektrickou zásuvku. Může se to však lišit u každého uživatele, záleží na vaší spotřebě, přece jenom ta pára vyžaduje nějaký zdroj a tak je třeba se s tím smířit. Druhou nevýhodou je nemožnost výměny samotných baterií, přičemž životnost je minimálně 6 měsíců, poté je třeba zakoupit celou baterii se základnou za 699 Kč. Je třeba si uvědomit, že i do elektronických cigaret je třeba investovat a provoz není nulový. Na druhou stranu vás může těšit, že děláte něco pro své zdraví a omezujete například klasické kouření, které je daleko škodlivější. Sada iJust 2 od eLeaf je ideální volbou pro ty, kteří by rádi vyměnili své opotřebované eGo baterie za něco lepšího, výkonnějšího a novějšího. iJust 2 vás nezatíží volty, watty a dalším nastavováním, je to extrémně jednoduchá elektronická cigareta produkující obrovské množství páry a skvělou chuť. Pořizovací cena je také výborná a velké mraky před svými přáteli uděláte také slušné. Určitě doporučuji!

 

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.