Myslíte si, že Vánoce jsou ještě daleko? Pokud máte v plánu darovat originální ručně vyrobený šperk, máte nejvyšší čas! Obvyklý čas výroby je totiž 4 – 6 týdnů. Jde nejen o skvělý nápad, ale zároveň také o chytře zvolenou investici. V následujícím článku se dozvíte hned několik důvodů, proč tomu tak je.

Precizní ruční práce

Stroj vyrobí desítky kusů komponentů pro konkrétní typ šperku za hodinu podle jasně dané šablony. Ruční šperkař musí jednotlivé kusy šperku nařezat, vytvarovat a pájet bez použití výrobních strojů. Veškerá práce na šperku se děje v jeho rukách. Šperky na zakázku jsou o precizní práci, která potřebuje spoustu času, trpělivosti a soustředění. I toto se promítne na částce, kterou budete muset do originálního šperku investovat.

Designový šperk je originál

Především náročné ženy, které si potrpí na svůj styl a výjimečnost, budou nadšené unikátním šperkem, který nikdy neuvidí na žádné jiné ženě. Měli bychom zdůraznit, že už i jen samotnému nápadu a jeho rozpracování bude věnovat šperkař velké množství času. Proces výroby šperku je také klíčem k jeho hodnotě. Každá křivka a linie má svůj smysl a propracovanou vizi. Materiály, jejich tvary a drahé kameny jsou propojeny tak, aby společně dokonale ladily, ať už jste se rozhodli nechat vytvořit i ten nejvíce extravagantní kus.

Prsten z limitované produkce garantuje kvalitu

Menší produkce a osobní přístup znamená téměř vždy vyšší kvalitu. Můžete sledovat a kontrolovat proces výroby od jeho startu, na vlastní oči si vybrat diamant, který bude šperku dominovat. Pokud si šperk koupíte v některém z klenotnictví, nemáte nikdy 100% jistotu, že drahý kov není například se směsí slitin. Naopak výrobci a řemeslníci jsou velmi pyšní na práci, kterou tvoří. Nenechají vzniknout nekvalitnímu šperku, který by mohl ohrozit jejich pověst, případně poškodit jméno jejich obchodu.

Věříme, že vánoční dárek v podobě originálního a ručně vyrobeného šperku bude naprosto dokonalým dárkem, ze kterého bude obdarovaná osoba opravdu nadšená a zároveň ocení gesto, které jí tímto prokážete.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.