Connect with us

Novinky

SneakerDoc, česká kosmetika, která si vzala do parády boty i nohy.

Published

on

Mladá značka SneakerDoc si dala za úkol vyčistit všechny boty zevnitř a udržet je čisté. Proč a jak to mají v plánu udělat se dozvíte od samotného SneakerDoca Tomáše Čecha.

Jak jste se k těmto produktům dostali?

SneakerDoc vznikl z vlastní potřeby. Vyzkoušel jsem desítky přípravků na čištění bot a proti zápachu nohou, ale žádný nepřinesl slibovaný výsledek. Všechny zápach jen částečně zakryly, nebo ještě lépe, vytvořily nový, ultimátně nesnesitelný smrad. Proto jsem se spojil s odborným chemikem a společně jsme vytvořili SneakerDoc. Přípravky pro všechny, kdo chtějí boty hygienicky čisté i zevnitř.

Čištění zevnitř není úplně běžné, že?

To je právě to. Všichni chtějí mít boty čisté zvenku, ale vnitřek už nikdo neřeší. To bych právě chtěl změnit. Přestože na první pohled může vypadat vnitřek boty čistý, zpravidla je plný bakterií, dost možná i plísní a bůh ví čeho všeho dalšího. Lidé začnou vnitřek řešit až boty páchnou, případně někdo ani pak ne, což už je pozdě. Mělo by se stát běžným udržovat boty i nohy hygienicky čisté. Není to tak pracné a ušetříte si nepříjemné momenty, případně i nějaké zdravotní potíže.

Co vlastně způsobuje zápach bot?

Za všechno můžou bakterie. Okay, za všechno možná ne, ale za zápach nohou rozhodně ano. Bakterie milují pot a nohy se bohužel potí hodně. Konkrétně mají více než 250 000 potních žláz. Další problém je to, že nohy na sobě většinu času mají nějakou vrstvu oblečení. Bakterie tedy mohou v klidu hodovat a zpracovávat pot, při čem vzniká zápach. Řešením problému je v první řadě postarat se o potící nohy a hned v závěsu udržovat boty hygienicky čisté. No a přesně s tím vám dokážu pomoct.

Co za produkty tedy máte v tuto chvíli?

V tuto chvíli mám základ, který by měl používat každý. Sprej na nohy SneakerDoc Remedy a sprej do bot SneakerDoc Antidote. Remedy je přírodní přípravek, který nohy zbaví bakterií, zamezí pocení a ošetří je esenciálními oleji. Vypíchl bych, že obsahuje Dermosoft Deca, speciální směs zrozenou přímo k boji s bakteriemi, které způsobují zápach, jako jsou například Trichophytonspp.

Antidote je velmi silný přípravek na hygienické očištění vnitřku jakýchkoli bot. Využili jsme v něm fumigace disiřičitanu draselného. Ten sám o sobě nedělá nic, z materiálu se ale bude postupně měnit a uvolňovat oxid siřičitý, který v plynném stavu konzervuje a tím, že je plynný, se dostane právě do všech vrstev tkanin nebo kůže bot. O samotné materiály se bát nemusíte, s těmi nic neudělá, postará se jen o bakterie. Nejlepší je starat se jak o boty, tak o nohy a proto mám set výrobků za zvýhodněnou cenu 399 Kč.

Spoustu věcí můžete ale dělat i bez těchto přípravků. Třeba velmi důležitou hygienu nohou a dalšívěci, o kterých píši na blogu.

Jak na výrobky reagují zákazníci?

Přestože jsem spustil prodej nedávno, mám skvělé ohlasy. Nemám jediného zákazníka, který by byl nespokojen. Někoho překvapí vůně, která po použití Antidote v botách zůstává.

Po použití boty nejsou bez jakéhokoli zápachu. Původní zaručeně zmizí, zůstává však přirozená vůně přípravku. Sám bych ji nazval citronovou čistotou. Z bot opravdu cítím hygienickou čistotu. Ale opravdu jak říkám, všichni si zatím tuto vůni zamilovali.

Chtěl byste ještě něco říct na závěr čtenářům?

Snad jen ať neberou čistotu nohou a bot na lehkou váhu a pořádně se o ty ťapy starají. Celé dny nás nosí, tak bychom se jim mohli odměnit aspoň tím, že je budeme udržovat čisté a zdravé. Stayfresh!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IT Tech

Američan ukázal největší Xbox na světě a dostal se do Guinessovy knihy rekordů

Published

on

O tom, že není těžké dostat se do Guinessovy knihy rekordů se přesvědčil Americký YouTuber Michael Pick. Stačí totiž pouze přijít s originálním a výjimečným nápadem. Podařilo se mu vytvořil největší fungující Xbox Series X na světě. Pik vyrobil dřevěné pouzdro ve stylu konzole o rozměrech: 2,08 x 1,04 x 1,04 metru a hmotnosti 113,4 kg. Všechny prvky byly zvětšeny na příslušné velikosti. Vlevo nahoře je podsvícené vypínací tlačítko Xboxu, zatímco na zadní straně jsou k dispozici obří konektory.

The engineer built the largest Xbox Series X in the world and got into Guinness records - Aroged

Uvnitř pouzdra je stojánek pro skutečný Xbox. Jsou k němu připojeny všechny periferie, ale konzoli můžete zapnout pomocí tlačítka na dřevěném pouzdře. Zástupci Guinessovy knihy rekordů udělili Peakovi certifikát za vytvoření největšího světového Xboxu Series X. Neobvyklá konzole byla darována Centru pro rozvoj mládeže a dospívajících v Atlantě. Celé video si můžete prohlédnout níž pod tímto odstavcem.

Continue Reading

Nezařazené

5 důvodů proč si pořídit elektrokolobězku Smoot EZ6

Published

on

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte elektrokoloběžku? Ať už třeba na dojezd do práce, občasné jízdy do školy, nebo na výlety po okolí? V poslední době o tento moderní, dopravní prostředek narůstá zájem nejen u mladší generace. Využití totiž najde opravdu kdokoliv. Navíc nabízí řadu bezpečnostních prvků, kompaktní velikost, slušnou akceleraci a celkově dobré jízdní vlastnosti, tak proč do toho nejít? Vybrat si můžete z nejrůznějších značek a modelů, které se od sebe liší nejen vzhledem, ale také technickými parametry. Pro kterou variantu se rozhodnout, abyste neudělali krok vedle? Poradíme vám!

Recenze: Elektrokoloběžka Smoot EZ6. Skvělý způsob dopravy po městě. – SmartMagazín.cz

Jedním z oblíbených modelů elektrokoloběžek je Smoot EZ6, který nabízí všechno, co hledáte. Svým vzhledem může připomínat světově známé modely Xiaomi Scooter (v zásadě téměř všechny dostupné koloběžky na globálním trhu vychází z tohoto designu) a to je naopak dobrá zpráva. Kromě toho ale nabízí slušný výkon motoru, bezdušové pneumatiky, nebo třeba funkci tempomatu, který se bude hodit zejména po městských stezkách.

1.Dostatečně silný motor

Vždy je důležité sledovat, jak silný motor elektrokoloběžka nabízí. Právě vybraný model Smoot EZ6 v sobě ukrývá 350 W (s maximálním výkonem až 700W), což je dostatečná hodnota, pokud si chcete užít jízdu na maximum. Díky tomu nabízí slušnou akceleraci, kdykoliv jen potřebujete zrychlit. K výrobě těchto motorů jsou používány moderní technologie, které zaručí dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost v městském i mimo urbanistickém prostředí.

2.Baterie se slušným dojezdem

Dojezd je důležitý. Přece jenom nechceme s elektrokoloběžkou kroužit pouze na dvorku. Proto je důležité sledovat parametry baterie, zejména její kapacitu. Mnohé modely lákají na nízkou pořizovací cenu, nicméně v tomto směru disponuje slabou baterií, která nabídne dojezd 10 kilometrů, což je z logického hlediska nesmysl. Právě oblíbený model Smoot EZ6 slibuje maximální dojezd až 30 km, což je naprosto dostačující a v poměru pořizovací ceny odpovídající údaj.

3.Brzdy jsou základ. Na to nezapomeňte!

Stejně jako u dalších dopravních prostředků je důležitý spolehlivý brzdový systém. Obzvlášť pokud kličkujete po městě v provozu, platí pravidlo, že brzdy musí být v pohotovosti každou vteřinu. Některé levnější modely na tomto parametru šetří a mnohdy dopadá, že brzdy nefungují podle standardů. Naopak u modelu koloběžky Smoot EZ6 máte k dispozici jak elektronickou, tak zadní kotoučovou brzdu, která nabízí okamžitou zpětnou vazbu.

4. Buďte na silnici vidět.

V případě, že se chystáte na koloběžce jezdit ve večerních hodinách (což je při cestě z práce obvyklé), nezapomeňte na bezpečnostní (reflexní) prvky, aby vás bylo na silnici vidět. Odrazky, světlo, cokoliv zvyšuje vaši šanci, že na vás ostatní účastníci provozu zareagují. Právě model EZ6 nabízí v přední části LED světlo, zadní část koloběžky pak zajišťuje brzdové světlo. Nechybí ani reflexní prvky rozmístěné po konstrukci koloběžky.

5.Proč je důležitá hmotnost koloběžky?

Elektrokoloběžka je parťák, který s vámi bude kdykoliv jen potřebujete. Nicméně tahat se s ní ze čtvrtého parta budete muset vy. To znamená, že i tady hraje podstatnou roli samotná hmotnost koloběžky a čím lehčí, tím lepší. Ideální je vybírat do 15 kilogramů, jelikož v takovém případě není náročné ji vynést až do bytu, složit do kufru auta, nebo přenášet z jednoho místa na druhé. Smoot EZ6 složíte za 3 vteřiny a navíc váží pouhých 12 kg, což je skvělá zpráva.

Pořídit ji můžete na stránkách www.smartydum.cz za výhodnou cenu, včetně bezplatného servisu a doručením až k vám domů zdarma.

Continue Reading

Novinky

Vadí vám inzeráty bez uvedeného platu? Máme řešení

Published

on

Co vadí uchazečům o zaměstnání nejvíc? No toho by se našlo, mezi favority tohoto žebříčku však nepochybně patří inzeráty bez uvedení platu. Věděli jste, že na inzerát bez platu odpoví až čtyřikrát méně uchazečů než na inzerát s uvedenou platovou hladinou? To už je celkem dost, co myslíte? Kvůli takové „maličkosti“ jako je (ne)uvedení částky, se mohou společnosti okrádat o skutečně talentované zaměstnance.

Není to trochu škoda?

Podle pracovního portálu Jobstack.it rozhodně ano. Vzhledem k tomu, že se Jobstack.it soustředí primárně na „iťáky,“ tak se s tímto problémem setkává extrémně často. Právě specialisté v oboru IT mají největší sklony inzeráty, které nesplňují jejich představy, úplně ignorovat. Co by také ne? Nabídek práce mají většinou plný inbox, takže proč ztrácet čas s odpovídáním na nabídku, která se už od začátku netváří, kdo ví jak výhodně?

Začarovaný kruh nabídky a poptávky

Proč vlastně personalisté plat v inzerátech neuvádějí?

To je docela jednoduché. Prostě čekají na to, až ideálního kandidáta poznají osobně – a pak mu nabídnou v podstatě cokoliv mu na očích vidí. Problém je jen v tom, že bez uvedení platu ho zkrátka nepoznají. Plus je tady samozřejmě ještě odvrácená stránka uvádění platů. Na jednu stranu společnost sice skutečnému odborníkovi dovede nabídnout plat podle jeho představ. Jenže to nejprve musí vědět, jaké ty představy jsou. Proto se často stává, že společnost nabídne určité rozmezí finančního ohodnocení a zrovna se o pár stovek netrefí do představy svého ideálního kandidáta a ten tak neodpoví zase z toho důvodu, že v inzerátu plat byl, jenže moc nízký.

Takže co s tím?

Jobstack.it právě pro tento problém navrhl originální řešení.

Inovativní řešení věčného problému na pracovním trhu – řekněte si o peníze sami

Nelíbí se vám, že je u inzerátu místo konkrétní částky uvedeno pouze „dobré finanční ohodnocení?“ Nebo naopak potenciální zaměstnavatel uvádí částku, které se můžete jen ušklíbnout? Na Jobstack.it můžete během odpovědi na inzerát rovnou použít kolonku, která dá druhé straně vědět, jaký plat si za svou práci představujete.

Tím se rovnou vyhnete těm trochu nepříjemným chvilkám na pohovoru, stejně jako ztracenému času v případě, že se vaše požadavky pohybují úplně v jiných dimenzích, než je firma ochotná nabídnou. Tato funkce portálu Jobstack.it šetří čas všem zúčastněným stranám – a kdo ví, třeba i vám otevře naprosto nečekané příležitosti snů.

Vyzkoušejte si to na Jobstack.it.

Continue Reading

Sledujte nás

Vhodný tarif pro studenta? Mrkněte se na nabídku.

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.