Na bankovních kontech mají miliony, ale i přesto u nichnajdeme i jiné modely než ty luxusní. Nahlédli jsme do garáží 3 charizmatickým hercům: Leonardu DiCaprio, Christopheru Brianu Bridge a Danielu Radcliffovi. Možná se budete divit, ale některé z vozidel si můžete dovolit i běžný smrtelník.

Leonardo DiCaprio (42)& Range Rover SVAutobiography

Výsledek obrázku pro Range Rover SVAutobiography

Sexy herec se blýsknul svým výkonem v Revernantovi, ale i Vlkovi z Wall Street. Líbivá tvářička mu pomáhá i v boji za ekologii, kterou propaguje na sociálních sítích. Na snímku ho zachytili fanoušci na kole v NYC. Ale pohodlí, je pohodlí, a tak brázdí ulice v komfortním SUV. Přeplňovaný osmiválec o výkonu 550 k je pořádně nabušený. Proč ale Leo sáhnul po modelu, který má při jízdě ve městě velkou potřebu až 18,3 l na 100 km? A emise oxidu uhličitého 299 g/km patří také k těm významným. „Srovnat jej můžeme s BMW X6 M, které má zrychlení z 0 na 100 o 1,2 s rychlejší a emisí má o 41 g méně. Za Autobiography zaplatíte minimálně 204 000 amerických dolarů, což je v přepočtu 4 a půl milionu korun,“hodnotí Jiří Beneš z Autotýmu.

Ludacris (40)& Acura Legend

Výsledek obrázku pro Acura Legend

Amerického herce a rapera Christophera Briana Bridgesa jste mohli zaznamenat ve filmech rychle a zběsile jako Teje Parkera. Ludacris má mimo jiné na kontě tři ceny Grammy a v kapse pěkný balík. Ale i přes to v jeho sbírce aut najdete i běžné modely. Srdcovým je Acura Legend od Hondy, která se prodávala v Severní Americe v letech 1986 – 1995. „Bylo to ideálně vyvážené auto – sofistikovaná elegance a luxus mixující se se sportovními vlastnostmi.“ Raper uvádí, že s ním najel přes 450 tisíc kilometrů až do té doby, kdy byl vůz poškozen při autonehodě. Podle Jiřího Beneše jej v Evropě seženetejen velmi těžko. V USA bude k dostání kolem hezkých 3 tisíc dolarů, což je asi 66 tisíc korun.

Daniel Radcliffe (28) & Fiat Punto Grande

Výsledek obrázku pro Fiat Punto Grande

Britský herec si užve svých 12 letech vydělal hlavní rolí ve filmu Harry Potter a kámen mudrců145 tisíc amerických dolarů (5,5 milionu korun). Další díly jej už obohatily o pohádkovou sumu 74 milionů dolarů. Hádejte, jaké auto si mladý milionář pořídil ke svým 18. narozeninám? Žádná drahá SUV ani sporťáky nečekejte, volba padla na Fiat PuntoGrande. Jedná se o ekologicky šetrné a cenově dostupné auto. „Mám to štěstí, že mám dostatek peněz a tím pádem je nemusím řešit. Což je pro mě skvělá věc. Ale nejde jen o rychlé automobily a šlapky“, popisuje své rozhodnutí Radcliffe.Daniel si na rozdíl od svých vrstevníků počkal s řidičákem až do svých 24 let, doté doby se nechával vozit.Herec pyšnící hvězdou na chodníku slávy žije skoro běžným životem. V New Yorku, kde žije se svou přítelkyní Erin Drake, je taxi či procházka často nejrychlejší.

Zdroj fotografií: Shutterstock/instagram (leodicapriodaily)/jalopnik.com

O Autotýmu

Autotým je poradenská společnost automobilových znalců, specializující se na vyhledávání a ověřování technického stavu při koupi ojetých automobilů. Společnost vyhledává automobily na přání zákazníků, ověřuje jejich historii, technický stav, vyjednává slevy u prodejců a radí s financováním vozů. Společnost vznikla v roce 2014 jako start up a v loňském roce přešla do skupiny Home Credit.

Více informací na: www.autotym.cz nebo na www.facebook.com/autotym

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.