Pomalu, ale jistě začíná astronomický podzim, tedy čas dozrávání a sklizně, čas přípravy na zimu. Pokud jste si však letos pořádně neužili teplého počasí a máte chuť vyrazit přes zimní období za exotikou, máme pro vás skvělé doporučení na indonéský ostrov Bali. Tento konkrétní ostrov je vyhledávaným převážně kvůli několika jedinečným faktorům. Mimochodem, průměrná délka letu na Bali trvá přibližně 20 hod (s jedním přestupem). Čím vás tento ostrov překvapí a proč budete s výběrem zaručeně spokojeni?

Možná jste už někdy z poslechu svých přátel slyšeli o dlouhém a vychvalovaném povídání o dovolené na ostrově zvaném Bali, který je největší turistickou destinací v Indonésii, známou především uměním tance a sochařstvím. Proč tedy navštívit místo, kde vám ke spokojenosti stačí pouze plavky, tričko a dobrá nálada? Právě tuto destinaci vybírá klientela různých věkových kategorií, očekávající od dovolené luxusní ubytování včetně široké nabídky služeb, nepopsatelné zážitky a průzračný oceán s možností potápění pod vodní hladinou.

coast-1653595_640

Ostrov Bali je také zajímavý tím, že svou rozlohou nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý. Jak uvádí historicky dochované informace, malý ostrov je sopečného původu a zemědělci si zde vychvalují nesmírně úrodnou půdu. Pokud patříte do skupiny lidí vyhledávajících odpočinek na rozpáleném slunci, právě ostrov Bali nabízí téměř 400 km úžasných pláží, které v mnoha případech doplňují divoce neurovnané pobřežní skály. Právě pobřeží občas zaznamená obrovské příbojové vlny Indického oceánu.

bali-1514132_960_720

Chtěli byste „ostrov bohů“ také navštívit, ale hledáte zájezd s nejlepšími podmínkami? Pak určitě můžeme doporučit internetový portál NewTravel.cz, který nabízí výběr z celkem 20 tisíc hotelů po celém světě a srovnává nabídky více než 105 ověřených cestovních kanceláří. Na internetových stránkách můžete objevit nejlepší nabídky zájezdů na Bali, přičemž mezi hlavní výhody výše zmíněného portálu patří snadnost hledání, jednoduchost výběru z nabídek a vyhledávání podle jednotlivých filtrů, mezi které patří také nejlevnější cena. Za zmínku určitě stojí, že portál NewTravel.cz uzavírá cestovní smlouvy u cestovní kanceláře, takže můžete mít jistotu, že máte zájezd pod kontrolou a jednáte přímo s koncovým prodejcem.

bali-237196_640

Pokud vás tato nabídka zaujala, určitě neváhejte a navštivte stránku, na které si vyberete dovolenou snů! Neseďte doma a vydejte se na dobrodružnou cestu, jenž zůstane ve vašich vzpomínkách napořád.

Úvodní obrázek: Pixabay.org

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.