V dnešní době jsou lékárny zásobené nejmodernějšími přípravky a produkty, které vám pomůžou vyřešit zdravotní problémy. Před mnoha lety, ještě než byla síť „zeleného kříže“ rozšířená si však dokázali s různými problémy poradit po svém, navíc aniž byste si kazily vaše tělo chemickými látkami. Za zmínku zaručeně stojí skořice, což je aromatická kůra skořicovníků, stálezelených tropických stromů. Nejenom že má příjemnou vůni, její konzumace přináší mnoho výhod. Jak si můžete zjistit, právě skořice obsahuje velkou řadu bílkovin, sacharidů, vlákniny, horčík, fosfor a mnoho dalšího. Lékaři doporučují konzumovat lžičku skořice alespoň jednou denně.

Jaké pozitivní účinky může přinést skořice? V první řadě nabízí antibiotické účinky a podporuje imunitní systém, což je asi nejdůležitější. Podle dostupných informací ale také detoxikuje organismus, snižuje hladinu cukru v krvi a podporuje lepší trávení. Pokud zrovna procházíte stresovým obdobím, nebo nemůžete klidně spát, pak vám lžička skořice může pomoci! Pokud jste to přehnali s jídlem, pak vám pomůže i s bolestí břicha, je to prostě všelék!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.