10 důvodů, proč být single
Říkáte si, jak je skvělé být ve vztahu. Vztah vás ale nutí řešit něco, co řešit nemusíte, pokud jste sami. Podívejme se společně na top výhod osamělosti.

Nezadaní mají pravděpodobně více sexu. Paradox, že? Je tomu dáno tím, že pro některé není problém střídat sexuální partnery. Máte tedy možnost získat více zkušeností.

Přijdete-li domu opilí ve 4 ráno, nemusíte chodit doma jako po prasklém ledu na rybníku. V klidu si zadupete a skočíte do postele, nebo to zakončíte už v chodbě vašeho bytu.

Vařit jídlo pro jednu osobu není moc výhodné. Takže vaše restaurace či jiná zařízení podávající jídlo ve vašem okolí se můžou těšit na stálého zákazníka.

Ovladač na televizi budete mít v ruce jen vy. Jste pánem svého domu, takže i pánem svého ovladače.

Holit si můžete místa, která nejsou okolí viditelná. I když v dnešní době, už je holení samozřejmostí i přes vaší osamělost.

Rádi se ohlížíte za hezkými partiemi opačného pohlaví? Díky vašemu stavu single si to můžete dovolit kdykoliv. Vaše drzé oči totiž nezaviní domácí vězení a tichou domácnost.

Vaše historie v PC může v klidu zůstat tam kde je. Žádné mazání a schovávání záložek. Je jen na vás co si prohlédnete na internetu.

Vše v lednici zůstane tak, jak jste si to do ní dali. Flaška vína zůstane na své místě a jídlo rozhodně nebudete hledat po všech různých místech. Ovšem z hlediska reality ani nic hledat nebudete, jelikož vaše lednice bude zářit prázdnotou.

Výslech pod lampičkou nebude na denním pořádku kdykoliv vám zazvoní telefon.

Aby toho nebylo málo, váš bordel a hromady špinavého prádla, vás bude obklopovat kam se podíváte. Ovšem vás to nevyvede z míry, protože to budete považovat za akt umění.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.