Holdujete klasickým cigaretám, ale raději byste přešli na jejich elektronickou variantu? Nebo jste s vapováním začali teprve nedávno, a ne a ne přijít na to, jak to dělat správně?

Elektronické cigarety nabízejí mnohem širší paletu chutí než klasická ‘retka’. Vybírat můžete ze stovek příchutí, zvolíte si koncentraci tabáku i způsob potahu… možností je nepřeberně. Nejdříve se ale vapování musíte naučit. Nepřebírejte chyby druhých a přečtěte si, co děláte špatně.

Špatně potahujete

Klasické cigarety se šlukují mohutným potahem, elektronické ale touto technikou drahé zařízení ničíte. Po nažhavení hlavy stisknutím tlačítka 1 až 2 sekundy jemně potahujte, páru si nejprve vychutnejte na jazyku – až poté ji vtáhněte do plic.

Existují i tzv. sub-ohmové e-cigarety, určené pro náruživější kuřáky. Ty mají nižší napětí a hustší kouř, který je lepší přímo vdechovat.

Kouříte, co je den dlouhý

Jste zvyklí během dopoledne vykouřit krabičku cigaret? S elektronickou cigaretou vám pšenka nepokvete.

Její kouření je především o chuti, nikoliv o snaze vehnat si do těla chybějící nikotin. Jeho nedostatek vyřešíte náplní s vysokou koncentrací nikotinu. Mezi jednotlivými potahy z e-cigarety ale zachovejte 20sekundové rozestupy. Brání to nejen rozvoji bolesti hlavy – jde i o prevenci proti přepálení žhavicích spirál.

Špatně e-cigaretu držíte

Zapomeňte na „klasický cigaretový úchop“. Elektronická cigareta je zařízení s tekutou náplní, která musí mít při potahu kontakt se žhavicí hlavou. Držte přístroj proto hlavou dolů, v úhlu minimálně 45 stupňů.

Naučte se správně vapovat

Chcete o kouření e-cigaret vědět víc? Na internetu naleznete hned několik českých e-booků o elektronických cigaretách, které vám začátky vapování rozhodně usnadní. Stáhněte si je ještě dnes!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.