5 nejlepších soudních sporů na světě

5. místo: Žena zažalovala dívky ze sousedství za roznos sušenek
Rok 2005. Dvě dívky se rozhodli, že upečou koláčky svým sousedkám a překvapí je. Ovšem jedna ze sousedek je zažalovala, protože zaklepání dívek na dveře prý ženě způsobilo následující den záchvat úzkosti. Žena se setkala s velkým negativním ohlasem ve svém okolí.

4. místo: Žalovala zábavní park za velmi strašidelnou atrakci
Rok 2000. Nejmenovaná žena zažalovala Universal Studio kvůli tomu, že jedna z jejich atrakcí byla až moc děsivá a ženě způsobila velký šok. Američanka požadovala odškodnění 15 000 dolarů.

3. místo: Únosce se soudil s obětmi
Kriminálník Jesse Dimmick zažaloval oběti, které unesl za to, že mu nepomohly uniknout polici. Jesse požadoval 235 tisíc dolarů. 160 tisíc chtěl Jesse jako náhradu za hospitalizaci po postřelení policisty a zbylých 75 tisíc za způsobený stres.

2. místo: Zažaloval banku o neuvěřitelnou částku
Profesor Dalton Chiscolm zažaloval banku Bank of America o neuvěřitelných 1,7 miliard bilionů dolarů. Daltonem požadovaná částka je 28 milionkrát větší než celkové celosvětové HDP.

1. místo: Předávkoval se na party a vysoudil miliony
Scott Simon v roce 2007 vyrazil na párty, kde se ve svých 17 letech předávkoval Xanaxem. Poté upadl do kómatu a po probuzení ovšem měl trvalé následky. Proto tedy neváhal zažalovat všechny účastníky párty a lékárnu. Vysoudil 4,1 milionu dolarů.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.