Connect with us

Nepřehlédněte

7 tipů, jak vybrat nejlepší masku pro svoji pleť.

Published

on

Ošetření pleťovou maskou patří mezi intenzivní kosmetické postupy, jejichž účinek je výrazný a okamžitě viditelný. To ale platí jen tehdy, pokud si masku dokážeme správně vybrat a použít. Zeptali jsme se odborníků a sestavili pro vás 7 tipů, jak co nejlépe využít sílu maskovacího rituálu.

 

Sílu a účinnost pleťových masek využívali lidé už odpradávna. Během staletí si na obličej přikládali směsi z různých bylin, plodin, bahna nebo jílu. Mezi oblíbené rostliny patřil eukalypt, mateřídouška, výtažky z jehličí, za účinné látky byl pokládán med, vejce a později třeba olivový olej.

„I dnes si můžete doma připravit pleťovou masku z vajíček a koňaku po vzoru francouzské císařovny Marie Antonietty, anebo se nechat inspirovat kosmetickými fíglemi rakouské císařovny Sissi, která si na svou alabastrovou pleť nanášela ušlehaný tvaroh s medem. Ani pštrosí vejce, která si spolu s olivovým olejem dávaly na obličej krásky ve starověkém Egyptě, by dnes asi nebyl problém sehnat, jen pochybuji, že by o to současné ženy stály. Nabídka pleťových masek v obchodech je totiž obrovská a moderní účinné látky, které obsahují, dokážou udělat s pletí doslova zázraky,“ říká kosmetička značky Essenté Petra Kvapilová. Zároveň však upozorňuje, že důležité je nejen umět si vybrat tu pravou masku pro svůj typ pleti, ale i se ji naučit správně používat.

 

  1. Domácí masky berte jako příjemný relax

Většina masek připravených doma například z ovoce, zeleniny, medu, jogurtu, vajíček a oleje opravdu dokáže pleti dobře posloužit, osvěžit ji a zjemnit. “Efekt ale bývá krátkodobý a nepříliš výrazný. Je také třeba dát pozor na možné alergenní projevy – ty způsobují nejčastěji například jahody nebo okurky,“ upozorňuje Petra Kvapilová s tím, že chcete-li pro svoji pleť udělat něco zásadnějšího s viditelnými účinky, obstarejte si kvalitní pleťové masky od seriózního výrobce a jednou za měsíc si zajděte na profesionální ošetření pleti do salonu.

 

  1. Nepodceňte nejprve vyčištění pleti

Aby se účinné látky v masce mohly plně projevit, musejí mít možnost proniknout snadno a dobře do pokožky. Proto je tak důležité, aby nanesení masky předcházelo odlíčení a důkladné vyčištění pleti. K tomu se nejlépe hodí mycí emulze nebo micelární voda, tedy přípravky, které obsahují micely. To jsou látky, jež dokonale očistí pokožku a odstraní nečistoty usazené v pórech. Pak už stačí obličej umýt vodou, osušit a následně nanést vhodnou pleťovou masku.

Tip kosmetičky: Účinnost masek se zvýší, pokud je nanesete po sprchování nebo koupeli. Teplá voda a pára totiž otevřou a uvolní póry a usnadní tak vstřebávání účinných látek.

 

  1. Štětec pro precizní nanášení

Většina žen je zvyklá nanášet a roztírat masku po obličeji prsty. “Mnohem preciznější nanášení ale umožní speciální kosmetické štětce, které dokážou vytvořit na pleti stejnoměrnou vrstvu účinných látek a při správném používání jsou i mnohem hygieničtější než prsty. Zkuste si alespoň jeden takový opatřit – nanášení masky bude mnohem snazší a výsledek o mnoho profesionálnější,” doporučuje Denisa Jasinská z kosmetického blogu Inspirace.essente.cz

  1. Využijte výsledků moderní vědy

Běžně prodávaná a levnější kosmetika obsahuje látky, které působí na povrchu kůže. Pokud však využijete tzv. kosmeceutika, tedy přípravky, které umožňují aktivním látkám pronikat do nitra pokožky a tam působit, budou účinky pleťové masky mnohem lepší. “V pleťových maskách považuji za velmi účinné látky, jako je kyselina hyaluronová, vitamín E, D-panthenol, hydractin, nebo třeba Bodyfensine peptide. Posledně jmenovaný peptid Bodyfensine se úspěšně využívá například v maskách určených pro pleť s projevy akné,“ vysvětluje Petra Kvapilová.

  1. Ošetření v salonu je mnohem intenzivnější

Dopřáváte si jednou týdně kvalitní pleťovou masku a máte pocit, že návštěva kosmetického salonu by byla zbytečná? Je skvělé, že se o svoji pleť takhle pravidelně staráte, přesto vám nemůže nahradit ošetření poskytnuté v salonu. Přípravky určené pro profesionální péči mají mnohem „silnější“ složení, jsou intenzivnější a zároveň také účinnější než ty, které se dají běžně koupit. Proto patří jen do rukou profesionálů. Zkušená kosmetička ví, jaké látky budou pro vaši pleť nejvhodnější, a umí s přípravky správně zacházet. Při výběru kosmetického salonu je nejlepší dát na reference a svěřit se pouze do rukou skutečných odborníků.

  1. Dodržujte doporučený čas působení

I když se výrobci masek předhánějí, která z masek bude působit rychleji, kosmetičky jsou k účinkům 3 nebo 5minutových masek dost skeptické. „Aby se účinné látky v masce mohly na pokožce skutečně plně projevit, je zapotřebí dopřát jim 10 až 20 minut. Ovšem je nutné upozornit, že v žádném případě neplatí pravidlo, že čím déle necháme masku působit, tím lépe uděláme. Pokud bychom totiž nechali například masku se stahujícími účinky určenou na aknózní pleť působit příliš dlouho, pokožka by se extrémně vysušila, pleť by byla nepříjemné napnutá a kůže by se i mohla stát náchylnější k tvorbě vrásek. Také při profesionálním ošetření v kosmetickém salonu je třeba opatrnosti. Zkušená kosmetička pečlivě ohlídá čas, po který je maska aplikována, a dodrží správný postup,“ radí Petra Kvapilová.

 

  1. Poraďte se s odborníky

Na své první ošetření do kosmetických salonů přicházejí ženy kolem 20 let, ale i mnohem mladší, které často řeší problémy související s věkem a aknózní pletí. Právě jim dokáže vhodně zacílená péče viditelně pomoci. Používají se speciální masky na akné, které bojují proti mikrobiálnímu růstu, redukují tvorbu kožního mazu, stahují póry a rychle zklidňují podrážděnou pokožku. Kosmetička následně poradí další vhodné přípravky pro každodenní péči, jako je třeba účinný booster na akné a zklidňující krém. „Některé ženy v dobré vůli používají jednu masku, o níž jsou přesvědčeny, že je ta správná pro jejich typ pleti. Jenže pokud mají například smíšenou pleť s mastnější T-zónou, je třeba, aby kombinovaly dvě masky a ošetřovaly různá místa odlišně. Při kombinaci je však nutné dbát na vhodné načasování. Právě v tom může ženám zkušená kosmetička poradit,“ uzavírá Petra Kvapilová.

Tajné tipy kosmetičky:

Essenté Hydratační krémová maska s výrazným liftingovým efektem intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje pokožku, povzbuzuje buněčnou aktivitu a startuje v pleti ochranné mechanismy. Zároveň funguje jako SOS přípravek na podrážděnou pokožku, je výborná na zklidnění po akutním podráždění nebo po opalování. Díky zvýšené porci vlhkosti je vhodná pro každou pokožku. Masku naneste rovnoměrně v tenké vrstvě na vyčištěnou pleť a nechte působit 10-15 minut. Po uplynutí této doby masku šetrně smyjte. Na závěr ošetření použijte například Essenté Vyrovnávací hydratační krém. Obsahuje aktivní látky hydractin, kyselinu hyaluronovou, omega CHS aktivátor, Pepha-Tight, vitamín E. Koupíte ji na www.essente.cz za 417 Kč.

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Přípravky Anti-Ageing Care tady odborníci vyvíjejí tak, aby stimulovaly kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. To přispívá ke správné funkci pokožky, pozitivně ovlivňuje její zdraví a zabraňuje předčasnému stárnutí. Více na www.essente.cz

Zdroj: Inspirace.essente.cz

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte

10 varování, co nikdy nedělat se šperky

Published

on

Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec nechce sundávat. Jenže existují situace, které klenotům vyloženě škodí. Zeptali jsme se odborníků ze šperkařského ateliéru Esterstyl, na co si dát při nošení klenotů pozor, a kdy je raději odložit, abychom se z nich mohli těšit co nejdéle.

„Některé vzácné kovy jsou náchylnější k poškození, jiné jsou naopak velmi odolné. Stříbrné šperky jsou nejměkčí a podléhají černání, které způsobuje oxidace. Také šperky z bílého, žlutého a červeného zlata můžou začít časem oxidovat, jejich povrch zešedne a zmatní. Nejodolnější je platina, která nikdy neoxiduje a zůstává stále zářivě bílá,“ vysvětluje zlatník Marek Odstrčil ze šperkařského ateliéru Esterstyl a upozorňuje ještě na jednu zajímavost, a sice, že platina je také hypoalergická, takže se jí nemusí bát ani lidé, kteří jinak zlaté a stříbrné šperky nosit nemohou. Zároveň doporučuje, jakým situacím se v souvislosti se šperky raději vyhnout.

Jít se šperky do chlorovaného bazénu či termálu

Slaná mořská voda nejenže šperkům nevadí, ale například zlatu může dodat i nový lesk. Pozor však na koupání v bazénu s chlorovanou vodou anebo v termálních pramenech, kde zlato i stříbro černá. Také kameny organického původu, jako jsou perly, korály nebo tyrkysy, raději před vstupem do bazénu odložte. Jsou choulostivé a chlor i různé chemické sloučeniny by je mohly poškodit.

Připravovat těsto s prsteny na rukou

Při běžné přípravě jídla nemusíme například prstýnky sundávat, tedy pokud se zrovna nechystáme zadělávat těsto na knedlíky… Jakmile by se totiž těsto dostalo do šperku, nejspíš bychom je z něj jen složitě dostávali a museli ho pak nechat vyčistit ultrazvukem. Opatrní také musíme být, máme-li prsten s perlou, která by mohla reagovat změnou barvy a povrchu třeba na potřísnění octem nebo při kontaktu se zelím či červenou řepou.

Jak vyčistit stříbrné šperky | Módní trendy pro ženy - Vlasta.cz

Uklízet bez gumových rukavic

Většina pracích a čisticích prostředků obsahuje chemické látky, například chlor, které můžou především kameny organického původu poškodit. Proto je dobré zvyknout si při úklidu, ale i při ručním praní na používání klasických gumových rukavic.

Krémovat se s prsteny na rukou

Kosmetické krémy a emulze sice šperky vyloženě nepoškodí, ale pokud třeba pravidelně přicházejí prstýnky do styku s krémem na ruce, ztrácejí lesk a třpyt a musíme je potom častěji čistit v ultrazvuku.

Lakovat si vlasy s nasazenými náušnicemi

A co třeba lak na vlasy – měli bychom si náušnice zakrýt, když si lakujeme vlasy? „Spíš než jen náušnice zakrýt, doporučuji nasazovat si je do uší až po úpravě a nalakování účesu. Hlavně náušnice s perlami vysloveně trpí, protože perla zmatní a musí se znovu leštit do lesku,“ upozorňuje Ester Engelová Odstrčilová ze šperkařské firmy Esterstyl.

Vystavovat šperky vysokým teplotám

Některé vzácné kameny, například smaragdy, můžou reagovat na vysoké změny teplot i tím, že změní barvu, nebo dokonce prasknou. Proto je lepší nenosit ani neodkládat šperky v místech, kde hrozí velký žár, jako je okolí krbu nebo třeba u táborového ohně. Pro zajímavost – v tomto směru se vyznačuje výjimečnou odolností diamant, který vydrží neporušený, i když se dostane do styku s ohněm.

Zlatnictví Napoli v Praze 10

Nerespektovat křehkost perel

Perly jsou z organického materiálu – perlorodky. Proto jsou velmi choulostivé na mechanické poškrábání a působení chemických látek. „Šperky s perlami si nasazujte až na konec make-upu, po aplikaci parfému i laku na vlasy. Aby neztratily svůj lesk a třpyt, vyžadují pravidelnou péči, která nemusí být nijak složitá. Stačí je čistit slabým roztokem jemného mýdla,“ doporučuje Ester Engelová Odstrčilová.

Brát šperky do prašného prostředí

Žádným šperkům nesvědčí pobyt v prašném prostředí. Také popel nebo písek můžou kráse klenotů ublížit. Měli bychom na to myslet pokaždé, když se rozhodneme udělat velký úklid, vyčistit kamna nebo třeba chystáme dětem pískoviště.

Podcenit vlastnosti stříbra

Běžnému opotřebení nejvíce podléhá stříbro, protože je nejměkčí, takže se snadno poškrábe, a také působením kyslíku nejdříve černá. Proto je třeba zacházet se stříbrem značně ohleduplně. Oproti tomu zlato a platina vydrží víc.

Neodložit šperky při sportování

Pokud se chystáme do tělocvičny či sportovat v přírodě, měli bychom všechny šperky raději nechat doma, jinak jim hrozí mechanické poškození. „Nejvíc náchylné k poškrábání jsou přírodní kameny v rozmezí tvrdosti Richterovy stupnice (od 7-8), jako jsou české granáty, morganity, aquamaríny nebo smaragdy. Určité nečistoty v nich (tzv. inkluze) můžou způsobit i odštípnutí kamene při nárazu. Naopak safíry a rubíny mají tvrdost 9 a jsou velmi odolné proti poškrábání a nárazu. Nejodolnější proti otěru je pak diamant, který má na Richterově stupnici tvrdost 10,“ vysvětluje rozdíly v odolnosti vzácných kamenů zlatník Marek Odstrčil

Zdroj: Esterstyl.cz

Continue Reading

Nepřehlédněte

Rakousko pro lyžaře, gurmety i milovníky wellness a designu

Published

on

Čeští lyžaři už nechtějí jezdit v zimě do Rakouska jen za skvělými sjezdovkami bez čekání na lanovky. Chtějí něco víc – odpočinout si v luxusních wellness světech, dopřát si skvělou gastronomii a touží i po netradičních hotelech. Resort Puradies v rakouském Leogangu nabízí toto všechno a k tomu jako třešničku na dortu skutečný zážitek pro všechny, kdo mají rádi design.

 

Na 270 kilometrů perfektně upravených sjezdovek všech úrovní a přes 70 lanovek a vleků nadchne každého, kdo má rád zimní sporty: lyžaře, snowboardisty, běžkaře i ty, kdo si rádi zařádí na saních. O jakém místě, že je řeč? O největším lyžařském regionu v Rakousku Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn. Všechny sjezdovky jsou tady tak důmyslně propojeny, že lze celý okruh bez problémů absolvovat na lyžích i na prkně…

 

V Puradies po lyžování odmění vaše tělo i duši

Na tento skvělý „lyžařský cirkus“ je díky kabinovým lanovkám Asitzbahn a Steinbergbahn perfektně napojené idylické středisko Leogang. Pokud hledáte klid a stylové útočiště ze všedních dnů, ideální základnu najdete v designovém hotelu Puradies, který stojí mezi dvěma lanovkami, které vás vyvezou do lyžařského ráje.

Zvenčí má podobu tradičního romantického horského hotelu, uvnitř však nabízí wellness na té nejvyšší úrovni: sauny mnoha teplot a různých vůní a prostorné odpočívárny, kde lze nerušeně odpočívat – a že tady rozhodně nebudete nikam spěchat: všechny sauny i dvoupatrové odpočívárny jsou prosklené a mají naprosto jedinečný výhled na impozantní svět zasněžených Alp kolem.

Kromě nevšedních zážitků tady myslí samozřejmě i na lyžaře – přímo v hotelu je půjčovna lyží a o sněžná prkna hostů tady pečují hned dva servismani. Puradies je navíc partnerem lyžařské školy pro dospělé i pro děti, takže rodiče mohou lyžovat nebo odpočívat ve zdejším krásně vybaveném wellness světě, zatímco o jejich ratolesti se postarají zkušení lyžařští instruktoři.

Po lyžování si v Puradies můžete dopřát speciální masáž. Gerhard, vedoucí masérské školy, je zkušený fyzioterapeut, který tady se svým týmem poskytuje hostům speciální masáže po lyžování, které uleví namoženým svalům. Poskytne i populární tejpování a zájemce naučí jeho správnou techniku.

 

Designový hotel ověnčený mezinárodními cenami

Kdo od dovolené na horách očekává víc než jen perfektní lyžovačku, je právě tady na správném místě. Puradies totiž spojuje romantické alpské tradice s moderním životním stylem. Je dílem předních rakouských architektů, kteří tady použili ty nejkvalitnější přírodní materiály, zejména dřevo a kámen, aby celý hotel působil vzdušně, a díky maximálně proskleným plochám navazoval na okolní přírodu. O tom, že se jedná o vskutku výjimečné dílo, svědčí i fakt, že získal cenu v soutěži iF DESIGN AWARD 2016 v kategorii Interior Space and Exhibition Design za svůj Freiraum Multifunctual Bar.

Tento v Evropě svého druhu dosud jediný barový interiér o celkové ploše 500 m² byl vyfrézován z 16 000 dubových kostek – od barového pultu až po sedací soupravy, s točitým schodištěm do druhého barového podlaží – a vše jako by se navzájem prolínalo a splývalo dohromady v dokonalý celek. Dvoupodlažní bar & lounge FREIRAUM je perfektním příkladem toho, že řemesla nevymírají,“ říká jeden z majitelů hotelu Michael Madreiter, jehož velkou vášní je vaření. A to se odráží i v dalším zaměření hotelu na skutečně špičkovou gastronomii.

 

Alpská kuchyně v moderním pojetí

Hotelové kuchyni vládne šéfkuchař André Stahl, který je jeden z dvaceti nejlepších rakouských kuchařů – jeho kreace byly oceněny dvěma kuchařskými čepicemi podle Gault Millaua. „Používáme jen čerstvé sezónní a regionální produkty, které jsou plné síly. Hlavním dodavatelem je samozřejmě náš vlastní horský bio-statek, který hotel zásobuje kvalitním masem, vejci a mléčnými výrobky,“ poukazuje šéfkuchař na zdejší další unikát, jímž je blízký historický bio-statek, který vlastní rodina Madreiterů, a jenž po tři sta let zásobuje místní obyvatele i zvířata nejlepšími bio-produkty.

Hotel Puradies je dokonce členem tzv. Green chefs: asociace hotelů, restaurací a kuchařů, kteří se soustřeďují na to, aby se neplýtvalo jídlem, a aby lidé ve food managementu byli maximálně efektivní a vařili zdravě a ekologicky.

A boří tady také mnohé mýty – například ten, že designové a gastronomické hotely nejsou pro děti. Pro ty tady mají prostornou, krásně vybavenou hernu. I díky ní si tu rodiče odpočinou, ať už ve wellness světě, při romantické večeři nebo třeba v unikátní čítárně přímo nad slavným barem, která si s ním ovšem ve svém designovém pojetí nijak nezadá.

Dovolená v Rakousku dnes skutečně není jen skvělá lyžovačka, ale především spousta zážitků na každém kroku. Stačí se jen vydat správným směrem.

 

– BOX –

Resort a hotel Puradies**** v rakouském Leogangu tvoří zrekonstruovaná historická budova původního hotelu, dvě nové stylové hotelové budovy a 14 luxusních chaletů. Všechny pokoje a chaty jsou v moderním alpském stylu a mají výhled na hory. Chaty mají navíc kuchyni, kachlová kamna, saunu, infračervenou kabinu a terasu. Wellness zahrnuje 4 panoramatické sauny, masážní sprchy, infračervené kabiny, nechybí nejrůznější masáže a služby beauty salonu. Pro děti je k dispozici velká herna a venku stylové dětské hřiště. Více na www.puradies.at

 

Zdroj: www.puradies.at

 

Fotografie v tiskové kvalitě najdete zde (foto: www.puradies.com):
https://www.dropbox.com/sh/hg75wkxkerqsn7g/AABaVbp-RM5_RIp6-1NXb7AMa?dl=0

Continue Reading

Nepřehlédněte

Plánujete pořídit si vodní dýmku? Obraťte se na odborníky ve svém oboru.

Published

on

Vodní dýmka, slangově „šíša“ či „vodnice“ začíná postupně získávat velkou popularitu i v evropských zemích, přičemž původem pochází z Arabských zemí. V Česku se kouří převážně v čajovnách, narazit na ní můžete ale také v různých klubech – mladí lidé kouří vodní dýmku společně se svými přáteli a popíjejí například oblíbený čaj, nebo jiný tradiční nápoj. Pokud jste i vy někdy v minulosti ochutnali ovocný či jiný tabák ve spojení s vodní dýmkou, který se vkládá jako „kuřivo“ pak určitě potvrdíte, že vás příjemně překvapil a možná jste již přemýšleli nad tím, zda si dýmku pořídit i domů. Takové posezení s přáteli u kvalitní dýmky totiž naváže skvělou atmosféru.

Na internetu si můžete zakoupit vodnici v několika různých velikostech, rozdělenou do několika kategorií podle značek, kvality či ceny. Ještě před tím, než se rozhodnete vodní dýmku pořídit, určitě doporučujeme navštívit stránky našeho partnera SvětDýmek.cz, který ve svém obchodu nabízí řadu skvělých produktů, ať se jedná o malé, střední či exkluzivní vodní dýmky, dále zde však najdete například tabáky, zvhlčovadla, uhlíky, žhaviče, nebo další parádní příslušenství.

Internetový obchod SvětDýmek.cz funguje na trhu již od roku 2006, přičemž za tu dobu získal stovky pozitivních recenzí od spokojených zákazníků. Právě na kvalitu se náš partner soustředí a snaží se všem zákazníkům vyjít vstříc, případně i poradit se samotným výběrem vaší první dýmky. Všechny nabízené produkty mají trvale skladem, pokud se tedy rozhodnete pro zakoupení, pak nemusíte čekat několik dní na doručení. Nejčastěji odesílají zboží ihned v den objednání. Je třeba poznamenat, že sortiment prodávají za velmi výhodné ceny, často nejlevněji na trhu vůbec a to stabilně pro všechny zákazníky.

Plánujete pořídit vodní dýmku svému nejbližšímu? Pak pro vás bude určitě zajímavá služba „Popis vodních dýmek laserem“ – Darujte ji s osobním věnováním! Individuálně totiž popisují dýmku dle přání zákazníka.

 

Vodní dýmka Hookah Flame Elox Exodus 70 cm broušená modrá

Vodní dýmka Hookah Flame Elox Exodus 70 cm broušená modráExkluzivní moderní vodní dýmky HoookahFlameElox Exodus z dílny proslulého výrobce El Nefes jsou špičkové robustní vodní dýmky s masívními hliníkovými těly a masivní broušenou skleněnou vázou určené pro náročné uživatele.

Vodní dýmky Hookah Flame Elox Exodus jsou moderní špičkové vodní dýmky „v plné palbě“. Proslulý výrobce El Nefes si dal na svých nových vodních dýmkách velmi záležet. Naprostou samozřejmostí tak jsou dokonalé zpracování vodní dýmkyrobustní tělo z eloxovaného hliníku v krásných sytých barvách, opravdu masivní skleněná váza.

ZAKOUPIT SI DÝMKU MŮŽETE POD TÍMTO ODKAZEM.

IceFrutz vaporizační gel pro vodní dýmky 100g

Vaporizační gel pro vodní dýmky IceFrutz je žhavou novinkou na českém trhu. Umožní vám vychutnávat si vodní dýmku bez nikotinu, dehtu a kouře. Jedná se čistě o vaporizaci a produktem je po zahřátí hustá vonná a chutná pára.

Vaporizační gel IceFrutz pro vodní dýmky šetří vaší kapsu, neboť platíte pouze za vaporizační gel, nikoliv za těžké kameny. Ze 100g vaporizačního gelu Ice Frutz pro vodní dýmky připravíte více než 10 bohatě naložených vodních dýmek, které si můžete užívat déle než 1 hodinu.

ZAKOUPIT SI VAPORIZAČNÍ GEL MŮŽETE ZDE

 

Kokosové uhlíky (brikety) pro vodní dýmky Tom Cococha Yellow 1 kg

AKCE - Kokosové uhlíky (brikety) pro vodní dýmky Tom Cococha Yellow 1 kgJednokilogramové balení špičkových kokosových briket pro vodní dýmky Tom Cococha obsahuje 72 ks kokosových briketek, které mají praktický rozměr krychličkek o hraně 2,5 cm.
Jedná se o ekologický produkt. Při pěstování surovin se nepoužívají ani hnojiva ani pesticidy. Spotřeba energie při produkci je velmi nízká. Při výrobě tohoto uhlík Tom Cococha pro vodní dýmky nebyl pokácen ani jediný strom.

ZAKOUPIT SI KOKOSOVÉ UHLÍKY MŮŽETE ZDE

Každého zákazníka potěší doprava objednaného zboží zdarma! I tuto příjemnou službu SvětDýmek.cz nabízí. Stačí nakoupit v eshopu zboží za více než 2.000,- Kč a veškeré náklady za dopravu uhradí na Vás bez ohledu na Vámi zvolený způsob doručení, dopravce i platební metody.

Proč nakoupit zrovna na tomto e-shopu? Veškeré nabízené vodní dýmky skladem, okamžitá expedice do 24 hodin = rychlé doručení. To co vidíte na fotografiích u zboží dostanete. Skvělý servis pro zákazníky! A vy stále váháte, kde si vaší vysněnou dýmku zakoupíte? Přejeme příjemný nákup a hustý kouř!

Continue Reading

Sledujte nás

Vhodný tarif pro studenta? Mrkněte se na nabídku.

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.