Každý uživatel Apple zařízení zná osobní asistentku Siri. Ovšem její odpovědi mohou dělat více škody než pomoci. Proto neříkejte Siri:

Aby zavolala tvému příteli.
Siri může vytvářet vztahy přidáním tagu do vašich kontaktů. Siri si tagy může vytvořit, ale neumí je odstranit. Teď si představte, že Siri má seznam všech vašich ex. Nic příjemného.

Že musíte skrýt tělo.
Odpovědi Siri jsou mnohdy vtipné. Siri vás sleduje a veškerá vyhledávání drog či výbušnin může přilákat pozornost bezpečnostních služeb. Nepřijdou si pro vás okamžitě, ale určitě spozorní.

Aby zavolala sanitku.
Siri může být někdy příliš literální. „Zavolej mi sanitku“, může chápata jako novou vtipnou přezdívku. Pokud se ale ocitnete v situaci, kdy sanitku potřebujete, řekněte Siri radši číslo tísňové linky, které musí zavolat.

Aby poznala rostlinu nebo zvíře.
Internet je pný nespolehlivých zdrojů a proto může být nebezpečné vyhledávat rostliny nebo zvířata. Je lepší si předem přečíst některé důležité knihy. Rozhodně nevsázejte na vyhledávání hub.

Jestli je Jon Snow stále naživu.
Jon Snow se Siri ukáže jako pan Martin. Nebo má možná Siri jiné zájmy než my. Siri nám také poskytne citáty o smrti z elevizních seriálů nebo že se dokonce postaráte o psa Jonna Snowa.

Otázky z lékařským tématem.
Siri vám odpoví na mnoho otázek, ale co se týče zdraví, spoléhejte radši sami na sebe. Různé nemoci mají spoustu podobných nebo stejných příznaků, takže vás Siri může začít léčit opravdu na cokoliv zatímco ležíte doma s rýmou.

Rozhodně se jí neptejte na 11. září.
Kanadská policie požádala lidi, aby nikdy neprohledávali iforamce o tomto dni pomocí Siri. Siri tento den totiž pochopí jako výzvu volat 911 a 108.
A bonus na závěr?

Máte kocovinu? Byli jste večer pařit? Tak se Siri zeptejte na lék na kocovinu. Se sarkasmem vám Siri najde seznam nejbližších obchodů s alkoholem.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.