Nový iPhone X prorazil internet. Každý má své využití pro peníze. Někdo za ušetřené peníze koupí iPhone X a někdo si koupí důležitější věci pro vlastní potřebu. iPhone X pořídíte v Čechách od 30 000 do 35 000. My se dnes ale podíváme na to, které věci jsou levnější než iPhone X.
Mini tělocvična na doma
Taková malá posilovna vás vyjde na přibližně 10 000 Kč. Samozřejmě pro nenáročného uživatele. Určitě jste chtěli mít někdy hned za rohem posilovnu.

10 dní v Disneylandu
Přibližně za 7500 Kč si můžete pořídit vstupenku na 5 dní v Disneylandu. Cena zahrnuje Kouzelné ráno, takže můžete navštívit park ještě dříve, než se otevře. No a zbytek peněz můžete použít na útratu pro vlastní potřebu.

Diamantový prsten Tiffany
Tento prsten pořídíte za hezkých 17 000 Kč. Neznáme ženu, která by nechtěla tento prsten.

Pes Corgi
Mazlíček, váš miláček, miláček rodiny. I toho lze pořídit za 18 000 Kč.
Samozřejmě záleží na tom jestli chcete výstavního mazlíčka a nebo vám stačí přítel do rodiny.

7 nocí ve východní Karibské oblasti
I hezká dovolená v Karibiku se dá pořídit za 19 000 Kč. Sice je to jen 7 dní, ale zážitky jsou k nezaplacení. 7 dní na pláži je lepší, než sedět s iPhonem X za oknem a koukat se na to, jak venku prší.

150 krát pizza dle výběru
Jste velcí jedlíci? tak neváhejte objednat na párty pizzu. To vás totiž přijde na zhruba 22 000 Kč. Dobře se najíte a znáte spokojenějšího Čecha?

Máte rádi pivo?
Představte si jak dlouho můžete s klidem chodit na pivo místo iPhone X. Na půl roku by vám to mohlo stačit ne?

Chodíte pěšky? Pořiďte si automobil
Dokonce i za 35 000 dnes pořídíte starší automobil, který vám stále udělá službu. Pravda, nemůžete čekat bůh ví jaký skvost, ale svojí službu stále udělá. Stačí dobře hledat.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.