1) Kontrola v zrcadle

Nemějte obavy, že se něco na fotce ztratí. Fotka všechny nedostatky podtrhne ještě více. Zvolit můžete výraznější make-up nebo i pestré barvy oblečení.

2) Úsměv přímo od srdce

Požádejte kamaráda či kamarádku a vtip. Můžete si také vybavit veselou historku z vaše nebo kamarádovo/kamarádky života. Vždyť úsměv je zadarmo!

3) Více fotek

Na první pokus jistě selfie nepořídíte. Vyzkoušejte různé úhly nebo pohledy na kameru. Časem poznáte, která z vychytávek Vám sedí nejvíce.

4) Hlídejte si pozadí

Dávejte si veliký pozor na to, co je za Vašimi zády. Taková tyč, strom nebo pouliční osvětlení opravdu nevypadá dobře, když Vám trčí z hlavy.

5) Buďte originální

Pokuste se zvýšit úroveň selfie. Nejjednodušší je si zapnout přední kameru a použít selfie tyč. Ve fantazii se meze nekladou. Můžete se vyfotit v odrazu v rybníku nebo v kuse rozbitého zrcadla.

6) Používejte blesk co nejméně

Blesk zvýrazňuje veškeré nedokonalosti a může Vám zničit i celou pořízenou fotku. Například použití blesku v odraze je ta nejhorší kombinace.

7) Použijte filtr

Touto funkcí disponuje leckterý telefon. Buď přímo ve fotoaparátu nebo také funkce úpravy fotek ve Vaší knihovně. S filtrem to nepřehánějte, to pak může Vaše selfie dokonale zničit.

8) Přírodní světlo

Asi nejlepším osvětlením pro pořízení jakékolivfotky je denní světlo. Denní světlo Vaší fotku dokonale zaostří. Nejlepší fotku pořídíte při západu slunce nebo naopak při východu slunce. Pokud máte to štěstí, najdete na obloze i červánky.

9) Buďte sebevědomí

Vaše tvář je obrazem vaší duše. Proto tedy nečekejte skvělou fotku, když máte náladu pod psa.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.