Pudink je jedním z nejvíce oblíbených desertů po celé Evropě. Takový desert pak ještě vylepší ingredience, jako například banán, či oplatky. Pokud si však chcete pořádně pochutnat, nebo udělat odpolední svačinku pro vaše děti, či blízké, zaručeně tímto okouzlíte! Na internetu můžete najít velké množství lákavých dezertů, které jsou připraveny zásadně za využití pudingu a právě jeden takový si v dnešním článku ukážeme. Jedná se o báječný smetanovo-banánový dezert, který není třeba péct.

Co budeme potřebovat? – 6 nakrájených banánů, 2 šálky mléka, 2 lžíce hnědého cukru, 1 balení dětských piškotů, 2 balení vanilkového pudingů, 1 balení smetanového sýru a 750 ml kondenzovaného mléka.

 Postup: V první řadě je třeba vyložit mísu středních rozměrů na pečení dětskými piškoty. Následně zalijeme trochou mléka a pokožíme na piškoty nakrájené banány. V druhé části si uvaříme puding a přidáme do něj mléko a hnědý (třtinový) cukr. Potom co nám puding vychladne, tak do něj jednoduše vmísíme smetanový sýr.Vzniklou pudingovou směs nalijme na nakrájené banány, stejně jako na obrázku! Nyní položíme ještě jednu vrstvu piškotů a dáme do vychladnout na několik hodin do lednice! Následně stačí podávat chlazené! Dobrou chuť!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.