Pokud máte v plánu pořídit si dámské hodinky, vybrali jsme pro vás seznam těch nejlepších, které vás zaručeně okouzlí! Zaměřili jsme se na několik skupin lidí, přičemž v přehledném seznamu najdete hodinky s analogovým, či digitálním ciferníkem, ale také kovový, pryžový, nebo gumový řemínek, vybere si tedy opravdu každá slečna, nebo dáma. Mimochodem, Hodinky jsou nedílnou součástí vaší vizáže, osobního stylu a samozřejmě také společenské prestiže, která je pro některá velmi důležitá. Dámské hodinky, stejně jako váš parfém nebo kabelka mohou vaší osobnosti dodat kouzlo tajemnosti, smyslnosti či svůdnosti. Čtěte dále..

Pokud chcete hodinky pro volný čas, sportování a fitness aktivity, je třeba brát ohled na hmotnost a použitý materiál řemínku. Pro tuto situaci je výbornou volbou Swatch Dark Rebel, které překvapí nejen svoji prodejní cenou, ale také nízkou hmotností a voděodolností až do 30m (vlhkotěsné). Mimochodem švýcarská hodinářská firma Swatch je největším světovým výrobcem hodinek. Během uplynulých let koupila práva jiných špičkových značek.

swatch1

 

Přestože mají tyto hodinky plastové sklíčko a analogový ciferník, jedná se o unisex produkt, který v některých případech okouzlí také pánské pohlaví. V případě, že hledáte levnou variantu pro volný čas, nebo nechcete do nositelného produktu příliš investovat, Swatch je právě vhodnou volbou. Tyto hodinky si můžete zakoupit na stránkách našeho partnera TimeStore.sk za příjemných 1 690 Kč vč. DPH.

Další model, který jsme pro vás vybrali je Festina Classic, který disponuje řemínkem z nerezové oceli a minerálním sklíčkem. Jedná se o zlatou střední třídu, pokud chcete zapůsobit ve společnosti, jelikož tento typ řemínku vypadá v reálném světle opravdu perfektně. Od počátku dvacátého století stojí značka Festina na špici mezi světovými hodinářskými společnostmi. Nejvíce se dostalo logo Festina do podvědomí ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France. Navíc cena je velmi příjemná, za tyto krásné hodinky zaplatíte 1 840 Kč vč. DPH, což je skvělé. Pokud Vám hodinky nebudou vyhovovat, do 14ti dnů je můžete vrátit a TimeStore vám vrátí vaše peníze. Kompletní specifikace o produktu najdete níže včetně náhledového obrázku.

festina1

 

Pokud dáváte přednost hranatému tvaru hodinek, určitě doporučujeme zvýšit pozornost nad modelem Esprit Casey silver, který disponuje minerálním sklíčkem a řemínkem z nerezové oceli. Povedený design a netradiční tvar vás přesvědčí o tom, že Esprit je skvělá značka. Mimochodem hodinky s americkou značkou Esprit vyplňují na trhu místo pro cenově velmi dostupné kvalitní a módní zboží. Hodinky této značky jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Pokud zavítáte do kamenné prodejny, musíte počítat s vyšší pořizovací cenou. TimeStore vám nabízí mnohem nižší ceny a širší výběr hodinek než v kamenných obchodech. Nakupujte v pohodlí domova a bez obav. Cenovka za tyto krásné hodinky je pak 2 069 Kč vč. DPH. Kompletní popis jsme pro vás připravili níže.

esprit1

 

Nesmíme zapomenout na zastoupení ušlechtilé kůže na řemínku. Právě tuto možnost vám dávají hodinky Jacques Lemans Classic s kulatým ciferníkem. Pouzdro hodinek tvoří nerezová ocel a nemusíte se bát kontaktu s vodou, tyto dámské hodiny totiž nabízí voděodolnost až do 50m (povrchové plavání). Na ciferníku pak najdeme pouze značku Jacques a kombinaci bílých a černých prvků. Jedná se o model, který si může dovolit každý, jelikož pořizovací cena lehce přesáhne dva tisíce korun, konkrétně vás vyjdou na 2 269 Kč vč. DPH. Věděli jste, že TimeStore dává záruku až 24 měsíců na mechanické vady? Tak neváhejte a navštivte TimeStore.sk.

jacques

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.