Stejně tak jako skříň různobarevného oblečení patří v dnešní době pánské či dámské hodinky spíše mezi módní doplňky a kromě zjištění času mají hlavně za úkol zapůsobit ve společnosti, nebo musí vyladit váš vybraný „outfit“. Nabídka náramkových hodinek je v dnešní době opravdu velká a zvolit si vhodný model může být někdy pěkný oříšek. V dnešním článku bychom vám chtěli představit německou společnost Boccia Titanium, která se kromě hodinek specializuje také na výrobu šperků z titanu. Většina výrobců používá jako materiál pouzdra ocel. Problém ale v tomto případě nastává pro alergiky, kteří mají alergii na kovy. Nejvíce problematické kovy, na které bývá lidská pokožka citlivá, je především nikl, zinek nebo chrom. Proto rozhodně doporučujeme bezalergenní variantu, kterou je titan. Celou nabídku hodinek Boccia Titanium si můžete prohlédnout zde.

Pokud hledáte spolehlivý obchod, kde si antialergenní hodinky pořídit, rozhodně můžeme doporučit e-shop našeho partnera Helveti.cz, který je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Boccia Titanium. Mezi klíčové vlastnosti německé společnosti patří především kvalitní zpracování a dokonalý materiál, tedy titan a keramika. V čem je kouzlo použitého materiálu? Uvedený titan totiž neobsahuje nikl a je tedy antialergický. V porovnání s běžnými kovy má vyšší tvrdost, ale zároveň je výrazně lehčí. Velká většina komponentů, tedy pouzdro, korunka a tlačítka jsou vyrobené z titanu, přičemž u řemínku lze vybírat mezi kůží, keramiky či silikonu.

Určitě stojí za zmínku, že se jedná o nejprodávanější hodinky na německém trhu v relaci do 500€. V nabídce partnera Helveti najdete dámské i pánské modely, ať už se jedná o produkty s jednoduchým provedením, či dražší verze s chronografem a safírovým sklem. Díky hodinkám Boccia z titanu již Vaše ruce nebudou trpět alergickými reakcemi, nebo únavou z velké hmotnosti hodinek. Design hodinek Boccia je spjat se jmény mnoha uznávaných návrhářů. Firma Boccia Titanium patří pod křídla známe německé hodinářské firmy Tutima Glashütte/Sa.

Boccia Titanium 3773-01

Pánské hodinky Boccia Titanium 3773-01 jsou skvělým kompromisem mezi vlastnostmi sportovních hodinek a vzhledem společenských. Dobře vypadají a díky kombinaci vzhledu, praktických funkcí a odolnosti si můžete tento univerzální kousek vzít na vysokohorskou túru i na důležitou obchodní schůzku. Pouzdro hodinek je jako u všech modelů hodinek Boccia Titanium vyrobeno z titanu a číselník chrání minerální sklíčko. Součástí hodinek jsou chronograf a tachymetrická luneta, které můžete použít k měření času a rychlosti. Na číselníku rovněž najdete datumovku na bílém podkladu.
Boccia Titanium 3246-05

Dámské hodinky Boccia Titanium 3246-05 se řadí do modelové řady Royce. Hodinky jsou určeny pro běžné nošení, ale také do společnosti. Své majitelky okouzlí klasickým vzhledem ciferníku a elegantním koženým řemínkem. Analogový ciferník černé barvy je chráněn safírovým sklíčkem. Pouzdro hodinek je jako u všech modelů hodinek Boccia Titanium vyrobeno z titanu a skvěle jej doplňuje hnědý kožený řemínek. Vodotěsnost tohoto modelu je 30m (určeno ke sprchování).

Na hodinky je poskytována záruka 3 roky.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.