Svátek svatého Valentýna se již blíží a vy stále nevíte, čím potěšíte svého milého či milou? Ženy milují květiny a tak největší radost může udělat kytice z rudých růží, ale také bonboniéra se srdcovými pralinkami, nebo jiné překvapení z obchodu s kosmetikou. Pokud však chcete netradiční dárek a opravdu překvapit, pak rozhodně doporučujeme originální čerstvé ovocné kytice Frutiko, které nejenom že skvěle vypadají, ale ještě lépe chutnají.

kytice

Právě Fruitiko již od roku 2012 nabízí zákazníkům možnost potěšit ty, na kterých jim velice záleží. Díky této  můžete odkudkoli na světě online objednat ovocnou kytici, řezané květiny nebo dárek a překvapit tak své rodiče, příbuzné či lásku doručením balíčku kamkoli v České republice a poskytuje donášku přibližně 50 kytic denně. Proč tedy letos na Valentýna zvolit něco jiného? V nabídce si můžete vybrat ovocné, čokoládové či dortové kytice a zvolit si přesné ingredience podle svého přání. Pokud vaše drahá polovička miluje jahody, můžete vybrat například Jahodovou kytici, která je připravovaná z těch nejsladších a nejčerstvějších jahod, ananasu a hroznového vína. Doporučujeme ke kytici připlatit službu tzv. extra produkty jako je právě namočení několika kousků z kytice do bílé, mléčné nebo hořké čokolády, personalizované srdíčko s nápisem, datum narození nebo jméno obdarovaného! Kytice tak rázem dostane úplně jiný rozměr.

jahodova-kytice

Produkty Frutiko si můžete buď osobně vyzvednout na jedné z poboček Frutiko v Praze či Brně nebo Vám je doručí kamkoli po celé ČR kurýrem na uvedenou adresu. Rozhodně se nemusíte bát, že se dárek během doručování jakkoliv poškodí, tým ovocných kytic Frutiko vynakládá veškeré úsilí, aby naplnil Vaše vysoké nároky na luxusní dárek pro Vaše blízké.

• Nabídky, které jsme pro vás vybrali speciálně na den sv. Valentýna:

Valentýnské přání1. Valentýnské přání ze šťavnatého ovoce, které se skvěle hodí jako dárek k Valentýnu pro Vašeho partnera. Toto netradiční valentýnské přání promění Valentýn v nezapomenutelný zážitek. Ovocné kytice Valentýnské přání obsahují meloun cukrový a kantalup, hrozny vína, jahody a ananas. Bližší informace zjistíte kliknutím zde. Potěšte svojí milovanou polovičku krásně zabalenou kytičkou.

 

Z lásky2. Kytice z lásky představuje originální a výjimečný způsob jak říci „Miluji Tě“! Tento netradiční dárek z lásky v podobě krásné a chutné kytice z ovoce představuje perfektní dárek k výročí, Valentýnu, narozeninám i jen tak jako pozornost pro vaše milované. Ovocné kytice Z lásky vytvořené z ananasových srdíček, čerstvých jahod v čokoládě a sladkých hroznů jsou skvělé dárky z lásky ke každé příležitosti.

 

Svěží láska3. Svěží láska je plná svěžího, sladkého a barevného ovoce, to je Svěží láska. Říká se, že nová láska je křehká jako kvítek a je třeba o ni pečovat, aby rozkvetla. To symbolizuje i tato rozkvetlá ovocná kytice plná vitamínů. Meloun Kantalup, vodní meloun a pomeranče doplňují ananasové hvězdy a květiny z kiwi, jahod a hroznového vína. Kytici doplňují kousky ovoce namočeného v tmavé a bílé belgické čokoládě.

Frutiko.cz - ovocné kytice

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.