Je vaším celoživotním snem navštívit ostrovní stát na jihu Asie v Indickém oceánu? Právě Maledivy jsou často vyhledávaným cílem milovníků exotiky, přičemž patří do skupiny luxusních dovolenkových destinací na světě. Již několik desítek let řeší vědci z celého světa, jak vlastně nádherné kruhovité korálové útesy spatřily světlo světa, přičemž nikdo nezná správnou odpověď. Nejvíce pravděpodobná varianta tvrdí, že na dně oceánu vznikl vulkán, na jehož okrajích se vytvořily korálové útesy, které navštěvují obdivovatelé z různých kontinentů. Právě tento ostrovní stát s korálovými útesy obklopují průzračné laguny, nekonečné pláže s jemným bílým pískem a palmy. Hlavním městem souostroví je Malé. Žije v něm odhadem 100 tisíc lidí, což je tolik jako v běžném českém krajském městě.

beach-hut-237489_1280

Proč si nedopřát luxusní dovolenou v tropickém ráji, ve kterém si zaručeně odpočinete od každodenních starostí a strávíte tak se svými nejbližšími několika denní dovolenou v klidném prostředí? Možná přemýšlíte nad tím, zda se vyplatí investovat do zájezdu, kde se dá pouze relaxovat na pláži a koupat se v moři. Dovolená na Maledivách však zájemcům nabídne mnohem víc – Nabídka aktivit je totiž opravdu rozsáhlá a nudit se tady nebudete. Nejvíce vyhledávanou činností je šnorchlování a potápění, můžete však obdivovat zdejší krásu fauny a flóry, nebo si jednoduše zajít na golf.

maldives-1532170_1280

Jestliže máte v plánu ostrovní stát na jihu Asie navštívit, pak si můžete vybrat ze dvou standardních možností. Buď si lze předem zakoupit letenky a ubytování řešit až na místě, nebo využít služby profesionálů a vybrat si ideální zájezd na míru, dle vlastních požadavků. Právě jedním ze zajímavých portálů, který se soustředí na srovnávání zájezdů, je NewTravel.cz. Mezi klíčové vlastnosti patří přehlednost a jednoduchost výběru z nabídek cestovních kanceláří, přičemž vám dokáže porovnat jednotlivé ceny zájezdů a koncové řešení pak uzavře cestovní smlouvy přímo u ověřené cestovní kanceláře. Například  Last minute na Maledivách je velmi zajímavou nabídkou především z hlediska finanční stránky. Pokud stále váháte, s kým se vydáte za odpočinkem, naše doporučení vás rozhodně nezklame!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.