Důvodů, proč k Vánocům darovat právě elektronickou cigaretu, můžete mít hned několik. Možná máte vedle sebe člověka, který vapování již holduje. Třeba vám ale v hlavě už nějakou dobu zraje myšlenka, jak svého blízkého zbavit klasických cigaret jednou provždy. Ať je to tak nebo tak, e-cigareta pod stromečkem zaručeně potěší.

Když vám kouř cigaret nevoní

Co si budeme povídat, zatímco klasické cigarety dokážou pořádně podráždit váš nos, e-cigarety jsou o dost příjemnější. Jejich uživatel si sám vybírá, jakou chuť a vůni náplně zvolit, aby mu byly příjemné. Vánoce si tak můžete provonět třeba skořicí nebo vanilkou od Flavour Art.

V případě, že nevíte, jakou příchuť do začátku pořídit vaperovi nováčkovi, který přechází z klasiky na e-cigaretu, doporučujeme příchuť tabáku.

Něco pro začátečníka, něco pro pokročilého

Nejdříve je třeba si uvědomit, zda je obdarovaný již zkušeným vaperem, nebo bude s elektronickou cigaretou teprve začínat. Svou roli hraje i počet cigaret, které kuřák klasických cigaret dosud denně vykouřil. Krabičku? Dvě? Nebo zatím jen pár kousků, u nichž už ale cítí, že bez nich nemůže být? Silnějším kuřákům bude zajisté více vyhovovat výkonnější e-cigareta nebo tzv. grip, který se vyznačuje nadčasovým designem a celou škálou praktických funkcí.

Elegance pro dámu, robustnější mašinka pro pána

Než v e-shopu kliknete na tlačítko „koupit“, promyslete ještě, zda se e-cigareta či grip dotyčnému bude hodit i jako doplněk. Možná se vám to zdá pošetilé, ale i styl v tomto případě skutečně hraje roli. Pánům se určitě bude více než drobná barevná e-cigareta hodit namakanější přístroj, jako je třeba SMOK GX2/4. Jde vlastně o dvě e-cigarety v jednom. Pokud obdarovaný použije dvě baterie, má menší verzi, se čtyřmi získá pořádný kousek, jenž se ale akorát vejde do chlapské ruky. Gallagher k tomuto modelu jako předvánoční dárek navíc nabízí baterie zcela zdarma. Podobně by pány mohl nadchnout také stylový model eLeaf iStick Pico 75W TC KIT s Melo 3 clearomizérem, pořádným výkonem a možností nastavení teploty. I k němu jsou momentálně baterie zdarma.

Elegantní, barevné, zlaté, stříbrné a hlavně malé – takové elektronické cigarety ocení ženy. Určitě je potěší některý z kompaktních a designových kousků různých barev Joyetech Exceed EDGE. Kterou barvu má dáma, které vybíráte dárek, nejraději?

Hledáte-li něco decentního, a přesto výkonného, vsaďte třeba na praktickou elektronickou cigaretu Joyetech eGo AIO D16.

K pořízení vánočního dárku máte nejvyšší čas. Naladěni adventní atmosférou a vůní cukroví můžete za zvuku koled vybírat e-cigarety, které pod stromečkem i v příštím roce splní svůj účel na jedničku.

Výsledek obrázku pro e-cigarette

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.