Sháníte elegantní a zároveň vysoce odolné hodinky na své zápěstí? Pak pro vás máme skvělý tip, který vás rozhodně osloví. Velmi oblíbená společnost Wenger totiž představila novinku pro letošní rok, přičemž se jedná o modelovou řadu Attitude Heritage 01.1541.107. Tento model hodinek nabízí bytelné leštěné ocelové pouzdro zaručující vysokou odolnost. Naopak kvalitní ocelový náramek v kombinaci s černým ciferníkem dodává hodinkám na kráse a eleganci. K dispozici je však také varianta s bílým ciferníkem.

Výše uvedený ciferník hodinek je chráněn minerálním sklíčkem se safírovým povlakem. Ciferník nabízí kromě klasických indexů i 24 hodinovou stupnici, datumovka a ukazatel dne v týdnu. Perfektní čitelnost i v noci pak oceníte díky luminiscenčním ručičkám. S tímto módním doplňkem jistě budete mít přehled nejen ve společnosti. Hodinky Wenger Attitude Heritage 01.1541.107 nabízí vodotěsnost až do hloubky 100 metrů, přičemž vás může příjemně překvapit hmotnost 130 gramů. Společnost Wenger poskytuje na své hodinky 3letou mezinárodní záruku.

Výhodou je výměna baterie i tlaková zkouška zcela zdarma v průběhu těchto 3 let. Výše uvedený model disponuje překlápěcí sponou s bočním otevíráním, což je jeden z nerozšířenějších modelů zapínání. Jedná se o spolehlivý, jednoduchý a velice praktický typ zapínání. Při jeho náhodném rozepnutí nedochází ke spadnutí hodinek z ruky. Prezentovaný model si můžete zakoupit na stránkách našeho partnera Helveti.cz za příjemných 4 990 Kč, navíc získáte řadu výhod.

Jak se vlastně tato firma proslavila? Společnost Wenger získala světovou známost a proslulost díky tzv. “Swiss Army Knife” neboli švýcarskému armádnímu noži, ale její záběr je daleko širší. Vedle celé řady outdoorových či kuchyňských nožů, nůžek a nářadí jsou to především vysoce kvalitní švýcarské hodinky, které jsou pověstné svou přesností, moderním designem a kvalitou zpracování. Nejprve se orientovala hodně na sportovní a odolné hodinky, v posledních letech rozšiřuje portfolio i o lifestylové hodinky. Mimochodem historie firmy Wenger sahá až do roku 1893, kdy byla založena Paulem Boéchatem. Tehdá se jmenovala Paul Boéchat & Cie.

Proč si hodinky pořídit na stránkách partnera Helveti.cz?

  • K hodinkám dostanete roční pojištění hodinek zdarma.
  • Prodloužená 3letá záruka.
  • Doprava zdarma – neplaťte nic navíc.
  • Záruka originality – garantujeme vždy originální původ hodinek.
  • Zítra u Vás – objednejte a hned zítra u vás hodinky můžou být.
  • Do 14 dní je možno vrátit nenošené hodinky zpět.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.