Že jsou elektronické cigarety výhradně mužskou záležitostí? To už dávno neplatí. Do světa vapování proniká čím dál více žen. Důvody jsou různé; klasické cigarety jim už nechutnají, chtějí udělat něco pro své zdraví nebo vyzkoušet něco nového. Vědí to i výrobci e-cigaret – speciálně pro ženy proto vyrábějí skvěle vypadající modely, kterými je možné doplnit a vyšperkovat outfit.

Elektronických cigaret se nebojte

Žádný strach – e-cigarety už dávno nejsou udělátka, kterým rozumí jen nerdi a experti přes techniku. Moderní výrobky se naučíte ovládat během několika minut, stejně tak se nemusíte bát plnění. Stačí trocha šikovnosti a e-liquid, tedy náplň s příchutí, zvládnete sama doplnit se zručností zkušeného vapera.

Špičkové elektronické cigarety se chlubí nejen elegantním vzhledem. Pro dlouhé dny je důležitá vysoká výdrž baterie a např. také možnost regulace výkonu. Slabší výkon totiž zaručuje, že vás inhalovaný dým ihned „neodrovná“.

Bez náplně to nepůjde

Není kouře bez ohně, a bez e-liquidu jakbysmet. Kapalné náplně nabízejí příchuti tradiční i exotické kousky. Není tak problém narazit na cheescake, vodní meloun nebo mangový šejk.

Paletu ovocných a „dezertních“ chutí doplňují různé koncentrace nikotinu. Na své si přijdou kuřačky, které tradičním cigaretám odvykají, ale i ty, které raději něco slabšího. Na trhu jsou navíc i e-liquidy bez nikotinu.

Rozhodně e-cigarety zkuste – uvidíte, že se do nich zamilujete „na první potah“!

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.