Connect with us

Novinky

Fungují séra na růst řas? A podle čeho je vybírat?

Published

on

Krásné dlouhé husté řasy jsou dnes módním trendem číslo jedna. Prodlužování řas, magnetické řasy i řasenky slibující zázraky jsou ale bohužel jen krátkodobou záležitostí. Stále větší oblibě se těší séra podporující růst řas. Jak fungují? Jak je aplikovat? A jak se v nich vůbec vyznat? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v tomto článku…

 

Řasa vyroste a vypadne za 3 až 6 měsíců

Nejprve několik zajímavých čísel o našich řasách: Na vrchním víčku by nám mělo růst 80 až 150 řas, na spodním 70 až 80. Ale pozor – řasy mají svůj životní cyklus, během něhož se obměňují. Než řasa vyroste a vypadne, uběhne 3 až 6 měsíců: v první fázi od 30 do 45 dnů roste (v tomto stadiu se nachází 40 % řas vrchního víčka a 15 % spodního, ve druhé přechodové fázi se růst řas zastaví a nastává zhruba stodenní fáze odpočinku, kdy jedna řasa vypadne a hned začne růst nová.

 

Séra na růst obočí povzbudí kořínky k činnosti

Síla kvalitních sér na obočí spočívá v tom, že díky obsaženým aktivním látkám dokážou pozitivně ovlivnit vývojový cyklus řas tak, že prodlouží fázi růstu a následně zabrání jejich předčasnému vypadávání. A právě to vytváří efekt hustoty řas, zatímco ty starší se už posouvají do potřebné délky. Aktivní látky zkrátka prodlouží růstovou fázi a zároveň zabrání předčasnému vypadávání řas. Ale ne všechna séra, která jsou dnes na trhu, fungují. Zcela stěžejní je sledovat aktivní látky, které obsahují – ideálně ty na přírodní bázi. A jak se tedy ve výběru sér vyznat? Zde je návod:

  1. Drahá séra nad 1 000 Kč

Jedná se o přípravky, u kterých většinou uvidíte efekt po pár týdnech – tomu ovšem také odpovídá cena, a bohužel často obsahují tzv. syntetický prostaglandin, který urychlí růst řas, ale odborníci u něj varují, že může mít nežádoucí účinky, jako je svědění, podráždění očního okolí i samotných očí, a mnohé další. Od koupi upusťte také v případě, že v jejich složení objevíte podezřelé chemické názvy či pokud úplně postrádají popis složení. Oblast kolem očí je přece jen velmi citlivá, a proto doporučujeme vyzkoušet taková séra, která obsahují přírodní aktivní látky.

V poslední době se největší oblibě těší séra z bioaktivní látky z vzácného korálu trsovníku lékařského, jehož účinky dnes využívají ve velkém také vědci v medicínských oborech. Jeho velká výhoda spočívá v tom, že tuto bioaktivní látku naše tělo vstřebává mnohem rychleji a lépe než látky vytvořené uměle. A efekt je tedy viditelný mnohem dříve než u ostatních sér na řasy.

Trsovník lékařský obsahuje například BeautyLash Eyelash Booster pro růst řas. Certifikovaný německý zkušební institut u něj ve své nedávné studii prokázal efekt prodloužení řas o 56 % (v průměru o 4,2 mm) po 10 týdnech testování u 90 % zapojených osob. Jeho síla spočívá v tom, že prodlouží růstovou fázi řas a fáze vypadávání je pak kratší, takže řasy nejen prodlouží, ale také zvýší jejich objem a posílí je, aby byly pružnější a zdravější. Stejně tak je ale důležité, že jde o klinicky ověřený produkt, který neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy, jak tomu bývá u mnoha jiných sér, aby se podpořil jejich efekt. BeautyLash Eyelash má skvělé výsledky právě díky tomu, že obsahuje čistý korálový výtažek. Koupíte ho za 1 890 Kč na www.beautylash.cz

Tip: Trsovník lékařský obsahuje i nové BeautyLash Eyebrow Booster – sérum na obočí (koupíte ho na www.beautylash.cz za 1 590 Kč).

  1. Séra střední kategorie v řádech stokorun

Nástup efektu je u nich o malinko pomalejší než například u toho s trsovníkem lékařským, ale zpravidla obsahují látky, které podporují růst řas – nejčastěji se jedná o peptidy, které se dnes ve velkém používají nejen v kosmetologii, ale také v lékařství.

Pokud hledáte opět přírodní cestu anebo máte citlivou pokožku, vyzkoušet můžete v poslední době velice populární veganská séra na růst řas, která už jsou k dostání i u nás. Například veganské BeautyLash sérum pro růst řas je bohaté na rostlinné extrakty a zároveň neobsahuje žádné živočišné složky a není testované na zvířatech. Obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu, a díky nim jsou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, ale při pravidelném používání uvidíte první výsledky už po čtyřech týdnech. Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas dodá řasám patřičnou výživu a nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků – neobsahuje žádné hormony, jak tomu často bývá u jiných přípravků této kategorie, a bylo pečlivě dermatologicky testováno. Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas koupíte na www.beatuylash.cz za 750 Kč.

 

  1. Levná séra v řádech desetikorun

Toto je kategorie, v níž můžete vybírat z největšího množství sér na řasy. Nízká cena ale většinou odpovídá jejich účinku – přípravky často neobsahují žádné aktivní látky potřebné pro růst řas a spíše je jen vyživují, dodají jim pružnost i lesk, další efekt ale raději nečekejte…

Vše je o pravidelnosti

Aplikace sér na řasy je jednoduchá, ale jejich účinek (tedy u těch kvalitních) spočívá v pravidelnosti. Nanášejí se jednou až dvakrát denně a aby byl efekt skutečně patřičný, nanášejte sérum jen na precizně odlíčené oči. A pozor: Pokud sérum přestanete aplikovat, růst řas se zastaví a zhruba za 6 týdnů se vrátí do své původní podoby.

Zdroj: www.pohodarky.cz

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IT Tech

Američan ukázal největší Xbox na světě a dostal se do Guinessovy knihy rekordů

Published

on

O tom, že není těžké dostat se do Guinessovy knihy rekordů se přesvědčil Americký YouTuber Michael Pick. Stačí totiž pouze přijít s originálním a výjimečným nápadem. Podařilo se mu vytvořil největší fungující Xbox Series X na světě. Pik vyrobil dřevěné pouzdro ve stylu konzole o rozměrech: 2,08 x 1,04 x 1,04 metru a hmotnosti 113,4 kg. Všechny prvky byly zvětšeny na příslušné velikosti. Vlevo nahoře je podsvícené vypínací tlačítko Xboxu, zatímco na zadní straně jsou k dispozici obří konektory.

The engineer built the largest Xbox Series X in the world and got into Guinness records - Aroged

Uvnitř pouzdra je stojánek pro skutečný Xbox. Jsou k němu připojeny všechny periferie, ale konzoli můžete zapnout pomocí tlačítka na dřevěném pouzdře. Zástupci Guinessovy knihy rekordů udělili Peakovi certifikát za vytvoření největšího světového Xboxu Series X. Neobvyklá konzole byla darována Centru pro rozvoj mládeže a dospívajících v Atlantě. Celé video si můžete prohlédnout níž pod tímto odstavcem.

Continue Reading

Nezařazené

5 důvodů proč si pořídit elektrokolobězku Smoot EZ6

Published

on

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte elektrokoloběžku? Ať už třeba na dojezd do práce, občasné jízdy do školy, nebo na výlety po okolí? V poslední době o tento moderní, dopravní prostředek narůstá zájem nejen u mladší generace. Využití totiž najde opravdu kdokoliv. Navíc nabízí řadu bezpečnostních prvků, kompaktní velikost, slušnou akceleraci a celkově dobré jízdní vlastnosti, tak proč do toho nejít? Vybrat si můžete z nejrůznějších značek a modelů, které se od sebe liší nejen vzhledem, ale také technickými parametry. Pro kterou variantu se rozhodnout, abyste neudělali krok vedle? Poradíme vám!

Recenze: Elektrokoloběžka Smoot EZ6. Skvělý způsob dopravy po městě. – SmartMagazín.cz

Jedním z oblíbených modelů elektrokoloběžek je Smoot EZ6, který nabízí všechno, co hledáte. Svým vzhledem může připomínat světově známé modely Xiaomi Scooter (v zásadě téměř všechny dostupné koloběžky na globálním trhu vychází z tohoto designu) a to je naopak dobrá zpráva. Kromě toho ale nabízí slušný výkon motoru, bezdušové pneumatiky, nebo třeba funkci tempomatu, který se bude hodit zejména po městských stezkách.

1.Dostatečně silný motor

Vždy je důležité sledovat, jak silný motor elektrokoloběžka nabízí. Právě vybraný model Smoot EZ6 v sobě ukrývá 350 W (s maximálním výkonem až 700W), což je dostatečná hodnota, pokud si chcete užít jízdu na maximum. Díky tomu nabízí slušnou akceleraci, kdykoliv jen potřebujete zrychlit. K výrobě těchto motorů jsou používány moderní technologie, které zaručí dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost v městském i mimo urbanistickém prostředí.

2.Baterie se slušným dojezdem

Dojezd je důležitý. Přece jenom nechceme s elektrokoloběžkou kroužit pouze na dvorku. Proto je důležité sledovat parametry baterie, zejména její kapacitu. Mnohé modely lákají na nízkou pořizovací cenu, nicméně v tomto směru disponuje slabou baterií, která nabídne dojezd 10 kilometrů, což je z logického hlediska nesmysl. Právě oblíbený model Smoot EZ6 slibuje maximální dojezd až 30 km, což je naprosto dostačující a v poměru pořizovací ceny odpovídající údaj.

3.Brzdy jsou základ. Na to nezapomeňte!

Stejně jako u dalších dopravních prostředků je důležitý spolehlivý brzdový systém. Obzvlášť pokud kličkujete po městě v provozu, platí pravidlo, že brzdy musí být v pohotovosti každou vteřinu. Některé levnější modely na tomto parametru šetří a mnohdy dopadá, že brzdy nefungují podle standardů. Naopak u modelu koloběžky Smoot EZ6 máte k dispozici jak elektronickou, tak zadní kotoučovou brzdu, která nabízí okamžitou zpětnou vazbu.

4. Buďte na silnici vidět.

V případě, že se chystáte na koloběžce jezdit ve večerních hodinách (což je při cestě z práce obvyklé), nezapomeňte na bezpečnostní (reflexní) prvky, aby vás bylo na silnici vidět. Odrazky, světlo, cokoliv zvyšuje vaši šanci, že na vás ostatní účastníci provozu zareagují. Právě model EZ6 nabízí v přední části LED světlo, zadní část koloběžky pak zajišťuje brzdové světlo. Nechybí ani reflexní prvky rozmístěné po konstrukci koloběžky.

5.Proč je důležitá hmotnost koloběžky?

Elektrokoloběžka je parťák, který s vámi bude kdykoliv jen potřebujete. Nicméně tahat se s ní ze čtvrtého parta budete muset vy. To znamená, že i tady hraje podstatnou roli samotná hmotnost koloběžky a čím lehčí, tím lepší. Ideální je vybírat do 15 kilogramů, jelikož v takovém případě není náročné ji vynést až do bytu, složit do kufru auta, nebo přenášet z jednoho místa na druhé. Smoot EZ6 složíte za 3 vteřiny a navíc váží pouhých 12 kg, což je skvělá zpráva.

Pořídit ji můžete na stránkách www.smartydum.cz za výhodnou cenu, včetně bezplatného servisu a doručením až k vám domů zdarma.

Continue Reading

Novinky

Vadí vám inzeráty bez uvedeného platu? Máme řešení

Published

on

Co vadí uchazečům o zaměstnání nejvíc? No toho by se našlo, mezi favority tohoto žebříčku však nepochybně patří inzeráty bez uvedení platu. Věděli jste, že na inzerát bez platu odpoví až čtyřikrát méně uchazečů než na inzerát s uvedenou platovou hladinou? To už je celkem dost, co myslíte? Kvůli takové „maličkosti“ jako je (ne)uvedení částky, se mohou společnosti okrádat o skutečně talentované zaměstnance.

Není to trochu škoda?

Podle pracovního portálu Jobstack.it rozhodně ano. Vzhledem k tomu, že se Jobstack.it soustředí primárně na „iťáky,“ tak se s tímto problémem setkává extrémně často. Právě specialisté v oboru IT mají největší sklony inzeráty, které nesplňují jejich představy, úplně ignorovat. Co by také ne? Nabídek práce mají většinou plný inbox, takže proč ztrácet čas s odpovídáním na nabídku, která se už od začátku netváří, kdo ví jak výhodně?

Začarovaný kruh nabídky a poptávky

Proč vlastně personalisté plat v inzerátech neuvádějí?

To je docela jednoduché. Prostě čekají na to, až ideálního kandidáta poznají osobně – a pak mu nabídnou v podstatě cokoliv mu na očích vidí. Problém je jen v tom, že bez uvedení platu ho zkrátka nepoznají. Plus je tady samozřejmě ještě odvrácená stránka uvádění platů. Na jednu stranu společnost sice skutečnému odborníkovi dovede nabídnout plat podle jeho představ. Jenže to nejprve musí vědět, jaké ty představy jsou. Proto se často stává, že společnost nabídne určité rozmezí finančního ohodnocení a zrovna se o pár stovek netrefí do představy svého ideálního kandidáta a ten tak neodpoví zase z toho důvodu, že v inzerátu plat byl, jenže moc nízký.

Takže co s tím?

Jobstack.it právě pro tento problém navrhl originální řešení.

Inovativní řešení věčného problému na pracovním trhu – řekněte si o peníze sami

Nelíbí se vám, že je u inzerátu místo konkrétní částky uvedeno pouze „dobré finanční ohodnocení?“ Nebo naopak potenciální zaměstnavatel uvádí částku, které se můžete jen ušklíbnout? Na Jobstack.it můžete během odpovědi na inzerát rovnou použít kolonku, která dá druhé straně vědět, jaký plat si za svou práci představujete.

Tím se rovnou vyhnete těm trochu nepříjemným chvilkám na pohovoru, stejně jako ztracenému času v případě, že se vaše požadavky pohybují úplně v jiných dimenzích, než je firma ochotná nabídnou. Tato funkce portálu Jobstack.it šetří čas všem zúčastněným stranám – a kdo ví, třeba i vám otevře naprosto nečekané příležitosti snů.

Vyzkoušejte si to na Jobstack.it.

Continue Reading

Sledujte nás

Vhodný tarif pro studenta? Mrkněte se na nabídku.

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.