Stále populárnější a stále více se prosazující anglosaský lidový svátek, nebo-li Halloween, který si užívají jak děti, tak i dospělí, se již urychleně blíží. Do konce měsíce moc času nezbývá a vy stále nemáte nakoupené žertovné předměty, kostým čarodějnice, nebo další doplňky pro správnou strašidelnou atmosféru?

pumpkin-988231_1280

Pak byste si měli rychle pospíšit. Nejlepší a zároveň nejrychlejší nákup můžete udělat prostřednictvím internetových obchodů, kdy vám zboží dorazí většinou druhý den, a nemusíte tak ztrácet čas cestováním po nákupních centrech. Jedním z takových obchodů, který můžeme určitě doporučit, je portál Ptákoviny.com nabízející kompletní sortiment na strašidelnou událost. Halloween se koná již 31. října a právě vy máte jedinečnou možnost pořídit si originální kostým, kterým před svými sousedy rozhodně zabodujete. Kromě toho ale také disponuje velkým výběrem doplňků, mezi které patří například jedinečné karnevalové masky, speciální make-up, nebo třeba originální dárky pro přátelé.

snimek-obrazovky-2016-10-06-v-15-23-24

Kamenná prodejna se hodí v případě, že sháníte na poslední chvíli kostýmy v Praze. Pak se určitě vyplatí království parádních kostýmů navštívit. Vyzkoušet si můžete jednotlivé velikosti, ale také si vyberete z doplňků přímo na místě. Jaké jsou tradiční znaky Halloweenu a co by rozhodně nemělo chybět ve vašem domě?

Pokud i vaše domácnost letos poprvé oslaví svátek všech svatých, zaručeně doporučujeme vydlabat pomocí vhodných nástrojů dýni a dovnitř vložit svíčku, což k Halloweenu prostě patří! Rozhodně můžete použít libovolné dekorace ve stylu duchů, černých koček, ohně či kostlivců. V poslední řadě nezapomeňte na děti, které se oblékají do strašidelných kostýmů a koledují o sladkosti – možná navštíví i váš dům a jakmile neotevřete včas, může na vás za dveřmi čekat jeden z tradičních žertíků.

halloween-1001677_1280

Zajímavost na konec. Věděli jste, že právě černá kočka je považována za hlavní symbol Halloweenu? Ať už je historie svátku jakákoliv, dnes je považován spíše jako moderní karneval, kde si všichni, ať dospělí, nebo děti, chtějí užít nejvíce legrace. Ještě pořád přemýšlíte, kde nakoupit jedinečné kostýmy na Halloween? Náš tip vás určitě překvapí.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.