Možná jste již v minulosti slyšeli o tzv. Segway vozítku, což je dvoukolový elektrický dopravní prostředek pro jednu osobu a přiměřený náklad, který využívá ke svému pohybu dynamické stabilizace. Vzhledem k tomu, že je pořizovací cena takového produktu poměrně vysoká (za základní model zaplatíte klidně i 1596.00 €, tedy v přepočtu 43 tisíc korun) a celkové rozměry jsou méně ideální, o několik měsíců později se na světovém trhu objevil Mini Segway (Hoverboard), který je cenově dostupný pro každého, navíc disponuje nižší hmotností (12kg), skvělým výkonem a neomezenými možnostmi. Mini Segway je revolučním dopravním prostředkem, který vás v bezpečí doveze na určité místo v centru města, ale také si ve společnosti přátel užijete mnoho zábavy.

Ideálním společníkem je také na odpolední projížďku v přírodě, nebo při zapadajícím slunci u nábřeží. Modely se objevují v různých barevných variantách a provedeních, přičemž existují tři modely a cena startuje na částce 7999 Kč, což je za nejnovější robotickou technologii osobního transportéru naprosto parádní volba. Tento produkt můžete najít také pod označením Kolonožka, Hoverboard, Balance Wheels, Balanční skútr, nebo Mini Segway. Funguje na principu automatického vybalancování. Řídí se pomocí přenášení váhy vlastního těla, takže když na něm stojíte, náklon dopředu vás rozjede dopředu, zatímco náklonem dozadu couváte. Náklon pouze jedné nohy způsobí zatočení. Velká výhoda tohoto zařízení je nepochybně jeho přenositelnost, dále pak automatické vyvažování a nejmodernější algoritmus.

Podle výrobce pak dokáže na úplné dobití urazit vzdálenost 10 až 20 kilometrů (záleží na hmotnosti osoby, terénu a náročnosti pohybů), přičemž prostřednictvím síťového adaptéru se dokáže Hoverboard nabít už během dvou hodin Uvnitř najdeme lithiovou baterii Samsung o kapacitě 4,4 Ah. Model Hoverboard Standard pohání 2 motory o výkonu 350W, které umožní jet rychlostí až 15km/h. Pro srovnání se tato rychlost rovná svižnému běhu. Dražší model, který lze zakoupit na stránkách Hovershop.cz již od 8999 Kč můžete připojit přes Bluetooth a přehrávat jakékoliv skladby na zabudovaných reproduktorech.

Jak je vlastně možné, že lze hoverboard řídit bez řídítek? Je tomu tak díky revolučnímu balančnímu systému, který funguje na principu spolupráce inteligentních mikročipů a gyroskopů, neustále vyhodnocujících řidičovu polohu.. Záleží, zda se nakláníte dopředu nebo dozadu. Podle toho hoverboard pozná, jakým směrem se chcete pohybovat.

Klíčové vlastnosti

  • Revoluce dopravních prostředků
  • Moderní pestrobarevný design, velký výběr barev
  • Užití ve městě i mimo něj
  • Nízká hmotnost, vysoká nosnost, dlouhá výdrž
  • Super jízda bez užití řídítek

Chcete si Hoverboard půjčit na projížďku, nebo třeba větší akci? Využijte služeb internetového obchodu.

Internetový obchod Hovershop.cz nabízí také možnost zapůjčení Hoverboardů, ať už na 60 minut, 1 hodinu, nebo třeba tři dny – záleží na individuální domluvě. Částka začíná už na 200 Kč. Nejste si jistí, zda-li je to vhodný dárek ? Plánujete rodinnou, nebo větší akci a chcete přilákat pozornost, případně zabavit ostatní? Pak neváhejte a využijte této služby!

pujcovna

Pro koho je Mini Segway určen?

h1Mini Segway představuje revouční, zábavnou a návykovou metodu přepravy. Je určen pro všechny, kdo rádi zkouší revoluční technologie a doplňují svůj život o nové zážitky.

Dále je určen pro ty, kteří denně nachodí kilometry pěšky, ale raději by si ulehčili práci a namísto chůze se vezli. Na Mini Segwayi se dá za jízdy bez problému manipulovat například s tabletem či jiným zařízením, takže vozítko je vhodné i pro lidi pracující ve skladech a dalších rozsáhlých prostorech, kde nachozené kilometry jsou na denním pořádku.

Kde koupit Mini Segway?

Pro nákup doporučuji obchod www.hovershop.cz. Mají super to, že dávají ke každému Swegwayi tašku ušitou přímo na vozítko a dálkový ovladač zdarma. Také mají dopravu zdarma po celé ČR, navíc je domluva s prodejcem na špičkové úrovni! Takže určitě doporučuji!

Baterie a nabíjení

Co se týče nabíjení, tak na jedno nabití najede Mini Segway až 20km, přičemž jízda do kopce vybije baterii dříve, čili dojezd bude menší. Záleží také na hmotnosti osoby, která zrovna Hoverboard používá. V případě, že zrovna dojde „štáva“ stačí vložit produkt do přenosné tašky, která je součástí balení. Nenabíjejte však baterii déle jak 3 hodiny, jinak můžete baterii zničit!

hovershop.czMODEL STANDARD SI MŮŽETE ZAKOUPIT POD TÍMTO ODKAZEM

MODEL COMFORT SI MŮŽETE ZAKOUPIT POD TÍMTO ODKAZEM

Leave a Reply

Your email address will not be published.