Interiérové dveře jsou důležitým designovým prvkem a zásadně určují celkovou atmosféru celé místnosti. Při výběru nových dveří není ale design jediným kritériem. Musíte řešit také levopravost, což je směr, kterým se dveře otevírají. Pak přichází na řadu rozměr dveří, jež je dán standardní normou ČSN. Dveře jsou označovány jako 600, 700, 800/1970 mm a jedná se o průchozí šířku a výšku zárubně. Je zde i norma DIN s rozměry 610, 735, 860 a 985/1985 mm. Ty určují šířku a výšku dveří. Dnes se ale běžně objevují i dveře vyšší, a to 2110 mm či 2500 mm.

Dveře od Oknoplastik nabízejí mnoho variant

Další věc, kterou musíte rozhodnout, je, zda potřebujete otočné nebo posuvné dveře a jakou budou mít vaše nové interiérové dveře povrchovou úpravu a barvu. Nakonec přichází na řadu další a velmi důležitý aspekt, chcete-li dveře prosklené nebo plné.

lifestylemagazin-cz_oknoplastik_cz_01

Oknoplastik pro všechny své dveře používají povrchovou úpravu CPL lamino s vrstvou o tloušťce 0,15 mm až 0,2 mm. Uvnitř dveří je voštinová výplň, nebo dle vašeho přání děrovaná dřevotřísková deska či výplň z čedičové vaty. Interiérové dveře Oknoplastik jsou standardně nabízeny ve 38 barevných variantách s možností dalších barev dle vašeho přání.

lifestylemagazin-cz_oknoplastik_cz_02

Jaké máte k dispozici typy dveří?

V nabídce Oknoplastik najdete 19 základních řad interiérových dveří. Dveře EKO nabízejí jednoduché tvary a čisté linie a jsou většinou plné nebo s jednoduchou skleněnou výplní. Dveře KANSAS mají klasický design, jsou nenápadné a elegantní a často jsou zdobeny ornamentálními skly. K dalším oblíbeným modelům patří interiérové dveře MONTANA či ORLEANS, jež nabízejí díky charakteristickým větším či menším výřezům a kazetám zcela unikátní design. K zajímavým modelům v nabídce Oknoplastik patří i moderní dveře TIPO se třemi elegantními páskami. Nabídka Oknoplastik čítá však mnoho dalších a dalších modelů, včetně dveří protipožárních.

lifestylemagazin-cz_oknoplastik_cz_03

Jestli vás zaujala možnost získat levně kvalitní plastové interiérové dveře, proklikejte se na stránky Oknoplastik. Zde najdete podrobný ceník a během chvilky si můžete udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce. V nabídce najdete i plastová okna či vchodové dveře.

About The Author

Píšeme pro vás denně zajímavé články ze světa. Na našem webu najdete široké zaměření publikace. Snažíme se informovat co nejširší základnu čtenářů. Tento magazín jsme založily v roce 2015.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.